CENA: 248,90
178
90
Oszczędzasz 70,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 8 szt.
Wydawca:
Rebellion
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5056208813817
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Sniper Elite 5 PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
W ramach tajnej operacji amerykańskich Rangersów, mającej na celu osłabienie fortyfikacji Atlantikwall wzdłuż wybrzeża Bretanii, Karl nawiązuje kontakt z francuskim ruchem oporu. Wkrótce odkrywają tajny nazistowski projekt, który grozi zakończeniem wojny, zanim alianci zdążą wkroczyć do Europy: Operacja Kraken. Zadaniem Karla jest zlikwidowanie wysokich rangą nazistowskich oficerów i zakończenie Operacji Kraken raz na zawsze.Nowe mapy, stworzone na podstawie prawdziwych lokacji z Francji z 1944 roku, są największe i najbardziej wciągające w historii Sniper Elite, a nowy system przemieszczania się oferuje graczom jeszcze więcej opcji likwidowania celów. Możesz nawet zaprosić znajomego do pomocy w misji, dzięki ulepszonym opcjom gry kooperacyjnej.

Sniper Elite 5 kontynuuje niezrównane doświadczenie taktycznego snajperstwa z niesamowitą balistyką i ulepszoną krzywką zabijania, przenosząc tę definiującą gatunek funkcję na wyższy poziom. Nowe opcje dostosowywania pozwalają dostosować karabin, inne rodzaje broni i amunicję do misji i własnego stylu gry.

Cechy:

  • Rozległa kampania - rzeczywiste lokacje zostały uchwycone przy użyciu fotogrametrii, aby odtworzyć żywe, wciągające środowisko, a liczne punkty infiltracji i ekstrakcji oraz cele z listy zabitych zapewniają zupełnie nową perspektywę każdej misji. Zmierz się z nazistowską intrygą w pojedynkę lub współpracując z partnerem, dzięki ulepszonej mechanice kooperacji, która pozwala dzielić się amunicją i przedmiotami, wydawać rozkazy i leczyć się nawzajem.
  • Zaawansowana fizyka gry i przemieszczanie się - korzystaj z linek, zjeżdżaj po zboczach i przeskakuj po gzymsach, aby znaleźć się w idealnym punkcie obserwacyjnym lub przemknąć obok czujnego obserwatora. Uwzględniaj opcje lufy i obsady karabinu, grawitację, wiatr i tętno podczas ustawiania celownika na cel.
  • Dostosowywanie broni - użyj stołu warsztatowego, aby dostosować i ulepszyć praktycznie każdy aspekt swojej broni. Zmieniaj lunety, zapasy, lufy, magazynki i inne elementy. Karabiny, broń drugorzędna i pistolety - wszystkie te elementy mają ogromną różnorodność opcji. Ponadto możesz wybrać amunicję odpowiednią do celu, od przebijającej pancerz po nieśmiercionośną.
  • Tryb inwazji (drop-in PVP) - możesz wkroczyć do kampanii innego gracza jako snajper Osi i wziąć udział w śmiertelnie niebezpiecznej zabawie w kotka i myszkę, nadając nowy wymiar wyzwaniu, gdy będziesz tropił swoją ofiarę. Możesz też, jako Karl, wezwać pomoc i poprosić drugiego snajpera, aby pomógł ci wyjść z trudnej sytuacji.
  • Trzymająca w napięciu gra wieloosobowa - dostosuj swoją postać i ekwipunek, zdobywaj XP, medale i wstążki, biorąc udział w intensywnych, pełnych rywalizacji bitwach dla 16 graczy, które naprawdę sprawdzą twoje umiejętności strzeleckie. Jeśli kooperacja jest bardziej w twoim stylu, w trybie Przetrwanie możesz zmierzyć się z maksymalnie trzema innymi graczami przeciwko falom wrogów.
  • Ulepszona kamera zabójstw - bardziej realistyczna i makabryczna niż kiedykolwiek, powraca charakterystyczna rentgenowska kamera zabójstw, pokazująca prawdziwą niszczycielską moc każdego strzału. Kości w nieprzewidywalny sposób odchylają pociski, wytyczając nową drogę przez ciała wrogów. SMG i pistolety również mogą uruchamiać zabójcze kamery, w tym wielokrotne strzały w dramatycznym zwolnionym tempie.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele i figurki
w super cenach!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nowa cena
tylko do 27.11!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
keiseiw
Z nami od: 2003/10/16

keiseiw

0 0

Jeżeli chodzi o realizację zamówienia to jak zwykle dobra robota i wysoki standard. Co do gry to na pewno duży krok w przód, gra się świetnie, i może z rekomendację przytoczę słowa kolegi z co-operacji" nie mogę się doczekać kolejnej misji", czy też "na pewno kupie do tego DLC". Sam podpisuję się pod tymi słowami, mimo kilku pomniejszych błędów po premierze gra jest świetna. Polecam