179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
711719578581
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Helldivers II PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Walcz o wolność we wrogiej galaktyce w tej szalonej trzecioosobowej strzelance zespołowej. Połącz siły z maksymalnie czterema znajomymi i siej spustoszenie wśród plagi obcych zagrażającej bezpieczeństwu twojej rodzinnej planety, Super Ziemi, w tej wieloosobowej strzelance kooperacyjnej na PS5 i PC od Arrowhead Game Studios.

Wciel się w Helldivers, elitarną klasę żołnierzy, których misją jest szerzenie pokoju, wolności i zarządzanej demokracji przy użyciu największych, najgroźniejszych i najbardziej wybuchowych narzędzi w galaktyce.Helldiverzy nie wyruszają na planetę bez odpowiedniego wsparcia, ale to ty decydujesz, jak i kiedy je wezwać. Do dyspozycji gracza oddano nie tylko potężną broń podstawową i konfigurowalne uzbrojenie, ale także możliwość korzystania ze strategii podczas rozgrywki.

Helldivers 2 oferuje najlepszą jak dotąd rozgrywkę kooperacyjną Arrowhead. Współpraca będzie kluczowa: Drużyny będą współdziałać w zakresie wyposażenia, strategicznego podejścia do każdej misji i wspólnego wykonywania celów.

Cechy:

  • Walka o Super Ziemię - Wolność. Pokój. Zarządzana demokracja. Twoje prawa, które narodziły się na Super Ziemi. Kluczowe filary naszej cywilizacji są atakowane przez śmiercionośne obce istoty spiskujące w celu zniszczenia twojej planety i jej wartości. Helldivers muszą wcielić się w rolę strażników pokoju w tej galaktycznej wojnie i chronić swoją ojczystą planetę, szerzyć przesłanie demokracji i odpierać wrogów siłą
  • Wield Overpowered Weapons - Zdecyduj, jak pokonać każdą falę wroga, korzystając z wielu narzędzi ofensywnych i defensywnych. Chcesz za jednym zamachem rozprawić się z ogromną falą terminidów? Wezwij hellpoda, który zrzuci bombę o wadze 500 kg, pozostawiając po sobie jedynie wyzwolone zwłoki robali. Chcesz ustanowić obwód obronny? Przynieś minę przeciwpiechotną, aby zaminować pole bitwy. W miarę wykonywania misji możesz ulepszać swój statek i budować jeszcze bardziej imponujący arsenał. Wszystko, od generatorów tarcz, przez wieżyczki, po naloty na dużą skalę, może być użyte, aby dać twojej drużynie przewagę
  • Celuj ostrożnie - Mówi się, że wszystko jest lepsze z przyjaciółmi, zwłaszcza jeśli chodzi o niszczenie wrogów Liberty! Ostrzegam jednak: dla maksymalnego wyzwania i współpracy, przyjacielski ogień jest zawsze włączony. Komunikuj się z kolegami z drużyny i upewnij się, że twój arsenał zabija tylko przeciwników.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Helldivers II" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.