169
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Kepler Interactive
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488141130
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Pacific Drive Deluxe Edition PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Edycja Deluxe zawiera: Podstawową wersję gry, zestaw trzech kart z grafikami z gry, 24-stronicowy pamiętnik podróżnika, ekskluzywne pudełko, dwustronną okładkę, pakiet elementów kosmetycznych do wykorzystania w grze.

Pacific Drive to pierwszoosobowa surwiwalowa gra jazdy, w której jedynym towarzyszem jest twój samochód. Odwiedź surrealistyczną wersję północno-zachodniego wybrzeża USA i zmierz się z nadprzyrodzonymi niebezpieczeństwami Olimpijskiej Strefy Wykluczenia. W tej „grze drogi” wyruszasz na kolejne wyprawy i mierzysz się z niepowtarzalnymi wyzwaniami. W opuszczonym warsztacie, który jest jednocześnie twoją bazą, musisz wyremontować i ulepszyć swój samochód. Zbieraj cenne zasoby i badaj, co jeszcze zostało w Strefie. Odkryj dawno zapomnianą tajemnicę i naucz się przetrwać w nieprzewidywalnym wrogim otoczeniu.Złota zasada Strefy to „nie ryzykujesz, nie zyskujesz” – niektóre materiały można znaleźć wyłącznie w najbardziej niebezpiecznych miejscach. Działaj ostrożnie, ale i nie marnuj swojego czasu – to będzie długa droga.

Kluczowe cechy:

  • Pokonaj burzę, stawiając czoła przeróżnym niebezpieczeństwom w świecie, który zmienia się z każdą podróżą do Strefy.
  • To twój samochód, więc to ty wyznaczasz kolejne cele. Zbieraj zasoby, aby tworzyć nowe elementy i konfigurować swój wóz zgodnie z własną inwencją. Eksperymentuj z różnymi modyfikacjami i częściami, aby sprawnie przemierzać Strefę, ale i dobrze wyglądać.
  • Odkryj tajemnicę Olimpijskiej Strefy Wykluczenia, opuszczonego miejsca badań w pełnej anomalii wersji północno-zachodniego Pacyfiku.
  • Oryginalna ścieżka dźwiękowa autorstwa Wilberta Rogeta II, zawierająca ponad 15 licencjonowanych utworów.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Pacific Drive Deluxe Edition" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.