328
90
Wysyłka od 6,70 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 6 szt.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
711719583189
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Stellar Blade PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Uratuj ludzkość przed zagładą w tej elektryzującej grze akcji.

Przyszłość ludzkości balansuje na krawędzi ostrza. Spustoszona przez dziwne, potężne stworzenia Ziemia została opuszczona, a to, co pozostało ze zdziesiątkowanej rasy ludzkiej, uciekło do kolonii w przestrzeni kosmicznej.Po podróży z kolonii spadochroniarka Eve przybywa na opustoszałe szczątki naszej planety z jasną misją: ocalić ludzkość, odzyskując Ziemię od NA:tive - złowrogiej siły, która ją zdewastowała.

Jednak w miarę jak Eve stawia czoła NA:tive jeden po drugim, łącząc tajemnice przeszłości podczas eksploracji ruin ludzkiej cywilizacji, zdaje sobie sprawę, że jej misja jest daleka od prostej. W rzeczywistości prawie nic nie jest takie, jak się wydaje...

Cechy:

  • Ekscytujący kawałek ostrej jak brzytwa akcji - weź udział w niesamowicie szybkiej walce, przedzierając się przez resztki Ziemi, stawiając czoła epickim starciom z bossami, które będą wyzwaniem zarówno dla mózgu, jak i siły. Wykonuj pełne gracji, ale brutalne kombinacje ataków i odblokowuj nowe ruchy w miarę postępów, dostosowując umiejętności do swojego stylu gry. Ulepszaj broń Eve, aby zwiększyć swoje szanse, ponieważ każda walka z bossem staje się coraz bardziej wymagająca
  • Niesamowite wrażenia wizualne - zanurz się w bardzo szczegółowym postapokaliptycznym świecie, który łączy piękno i horror w spektakularny sposób. Eksploruj zapierające dech w piersiach środowiska inspirowane science fiction, w których postacie i dzieła znanego koreańskiego artysty i dyrektora studia Shift Up, Kim Hyung Tae, ożywają dzięki graficznej mocy PlayStation®5.
  • Głęboka, niezapomniana przygoda - Odkryj porywającą narrację pełną dojrzałych tematów, tajemnic i objawień. Nieustanne tempo, bez czasu na przerwę między momentami, w których podejmowane są krytyczne, zmieniające historię decyzje. Wiara Eve w jej misję jest absolutna. Ale gdy niszczy swoich wrogów z bezwzględną mocą, jednocześnie tworząc bliskie więzi z nielicznymi przyjaciółmi, którzy ją wspierają, ostatecznie zadaje sobie pytania o to, co naprawdę oznacza bycie człowiekiem.

Zobacz także

Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Stellar Blade" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.