309
90
Wysyłka od 6,70 ZŁ
Premiera 08/10/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Konami
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4012927150641
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Silent Hill 2 Remake PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Otrzymawszy tajemniczy list od swojej zmarłej żony, James wyrusza w miejsce, gdzie razem spędzili wiele wspólnych chwil, z nadzieją na ponowne spotkanie z nią: SILENT HILL. Tam, nad brzegiem jeziora, natrafia na kobietę, która w niesamowity sposób przypomina mu jego żonę... "Mam na imię... Maria," kobieta uśmiecha się. Jej twarz, jej głos... Jest niemal identyczna.

Przeżyj mistrzowskie doświadczenie w psychologicznym survival horrorze, uważane za najlepsze w serii, na najnowszym sprzęcie z przerażającymi wizualizacjami i dźwiękami.W Silent Hill 2 Remake ponownie przeniesiesz się do mrocznego i przerażającego świata, w którym granice między rzeczywistością a koszmarami zacierają się, a Twoje własne demony wkraczają do życia. Rozpoczniesz swoją podróż razem z Jamesem, odkrywając tajemnice miasta Silent Hill, które kryją się w mrocznych zakamarkach i głęboko w duszach jego mieszkańców. Czy uda Ci się odkryć prawdę i uwolnić Jamesa od swojej traumatycznej przeszłości?

Gra Silent Hill 2 Remake dostarcza niezapomnianych przeżyć z najnowszą grafiką i dźwiękiem, które wprowadzą Cię w atmosferę strachu, tajemnicy i grozy. Czeka Cię wyjątkowa okazja, by jeszcze raz odwiedzić to przerażające miasto i stanąć twarzą w twarz z własnymi lękami. Czy jesteś gotów na to wyzwanie? Wyrusz do Silent Hill i odkryj przerażający świat, który kryje wiele mrocznych sekretów.

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Silent Hill 2 Remake" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.