<
299
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
SONY
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719571773
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Marvel's Spider-Man 2 PL/ANG PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Spider-Mani – Peter Parker i Miles Morales – powracają w niezwykłej nowej odsłonie docenionej przez krytyków serii Marvel’s Spider-Man.

Bujaj się, skacz i przemierzaj Marvelowski Nowy Jork na nowych siecioskrzydłach. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, aby poznawać osobne wątki fabularne i korzystać z nowych wspaniałych mocy. Powstrzymaj kultowego złoczyńcę Venoma, który chce zniszczyć życie, miasto i bliskich naszych bohaterów.

Ciąg dalszy opowieści o Spider-Manie
Niewiarygodna moc symbiontów zmusza Petera i Milesa do stawienia czoła ostatecznej próbie sił. Obaj muszą znaleźć równowagę między swoim życiem, przyjaźniami i obowiązkiem chronienia potrzebujących – jako superbohaterowie i zwykli ludzie.Dwóch grywalnych Spider-Manów
Przemierzaj powiększony Marvelowski Nowy Jork, szybko przełączając się między dwoma Spider-Manami.

Poznaj nowe zdolności symbiotyczne Petera i wybuchowe bioelektryczne moce jadu Milesa. Korzystaj z zaawansowanego technologicznie sprzętu, który można ulepszać i który zwiększa satysfakcję z walki, zapewniając bogatą i zróżnicowaną rozgrywkę.

Zmierz się z kultowymi superzłoczyńcami Marvela
Walcz z całą menażerią nowych i kultowych złoczyńców, wśród których są olbrzymi Venom, bezwzględny Kraven Łowca, zwinny Lizard i nie tylko!

Odwiedź powiększony Marvelowski Nowy Jork
Przemierzaj większy niż dotąd Marvelowski Nowy Jork, który został rozszerzony o dwie nowe dzielnice – Brooklyn i Queens – a także inne miejsca, takie jak Coney Island.

Funkcje dostępne na konsoli PlayStation®5

  • Wspaniałe efekty graficzne zapewniane przez autorski silnik Insomniac Games.
  • Niemal błyskawiczne przełączanie się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem.
  • Niezwykle realistyczny dźwięk przestrzenny w całym mieście.
  • Ogromne miasto, które można przemierzać jeszcze sprawniej dzięki szybszemu bujaniu się na sieci i nowym siecioskrzydłom.
  • Efekty dotykowe dające poczucie rzeczywistego operowania mocami Spider-Manów.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger” zapewniające lepszą kontrolę nad poruszaniem się i walką.

Korzyści dla posiadaczy PS5

Efekty dotykowe:
Poczuj moc Spider-Mana! Dzięki precyzyjnym wibracjom kontrolera bezprzewodowego DualSense™ możesz sprawnie korzystać ze zdolności symbiotycznych Petera Parkera i umiejętności bioelektrycznych Milesa Moralesa.

Adaptacyjne efekty „Trigger”:
Opanuj ruchy akrobatyczne, wykonuj karkołomne kombinacje i poczuj zapierające dech w piersiach emocje towarzyszące bujaniu się na sieci dzięki adaptacyjnym efektom „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense.

Tempest 3D AudioTech:
Zatrać się w Marvelowskim Nowym Jorku, słuchając przestrzennego dźwięku 3D tworzącego realistyczne środowisko akustyczne. Bez trudu wyłowisz dźwięki wydawane przez sieci, moce bioelektryczne, ruch uliczny, mieszkańców miasta reagujących na Twoje działania i groźne ataki wrogów*.

*Dźwięk 3D dostępny we wbudowanych głośnikach telewizora lub w słuchawkach stereofonicznych podłączanych analogowo/przez złącze USB.

Ultraszybki dysk SSD:
Wykorzystaj moc konsoli PlayStation®5. Błyskawiczne ładowanie umożliwia niemal natychmiastowe przełączanie się między postaciami w różnych częściach miasta, szybkie podróże i sprawne przemieszczanie się na nowych siecioskrzydłach, dzięki którym będziesz jeszcze szybciej przemierzać Marvelowski Nowy Jork.

Zachwycająca grafika:
Poznawaj piękne i tętniące życiem nowe miejsca – m.in. dzielnice Queens i Brooklyn – dzięki którym spektakularny Marvelowski Nowy Jork robi jeszcze większe wrażenie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Marvel's Spider-Man 2 PL/ANG" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.