<
139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 8 szt.
Wydawca:
Modus Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488140959
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Eternights PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Eternights to randkowa gra akcji, która łączy historię miłosną z pełną adrenaliny walką o jak najlepsze wykorzystanie życia podczas apokalipsy. Szukaj zapasów, eksploruj lochy... i chodź na randki!

Uratuj świat i znajdź miłość po drodze.

Face the Infected - Pewnego dnia coś lub ktoś zmienił ludzi w niebezpieczne potwory. Teraz interesuje ich tylko przemoc i władza. To oni stoją między tobą, lekarstwem i światem, którego pragniesz. Co najważniejsze? Walczysz nie tylko o własne przetrwanie - walczysz o tych, których kochasz.Znajdź miłość - zbliżający się koniec świata to świetny początek rozmowy! Kiedy nie eksplorujesz lochów, możesz spędzić czas na zbliżaniu się do obsady pięciu dziwacznych i sympatycznych postaci. Poznaj ich historie i zbliż się do nich, aby odblokować unikalne umiejętności i zaklęcia, których możesz użyć w bitwie.

Cechy:

  • Race the Clock - Scavenging, dungeon crawling, dating... jest po prostu zbyt wiele rzeczy do zrobienia w ciągu jednego dnia, a każdy obszar ma termin! Czy zbliżysz się do swojego powiernika, aby pogłębić swoją relację i odblokować nowe umiejętności? Czy będziesz przeszukiwać pustkowia w poszukiwaniu zapasów? Czy staniesz się silniejszy, trenując ze swoimi towarzyszami? A może zignorujesz to wszystko i pójdziesz do lochu przy pierwszej nadarzającej się okazji? To zależy od ciebie, ale pamiętaj, że zegar tyka
  • Eksploruj lochy - Te niebezpieczne obszary - znane jako "Mur" - są pełne tajemnic i niebezpieczeństw. W miarę zbliżania się terminu będziesz musiał szybko pokonywać pułapki, łamigłówki i tańczyć minigry, aby zdążyć na czas. Na szczęście masz u boku swoich powierników, którzy pomogą ci, gdy zrobi się strasznie
  • Animowane przerywniki filmowe - W grze dostępnych jest kilka w pełni animowanych przerywników filmowych 2D, które zmieniają się w zależności od tego, z kim zdecydujesz się umówić. Zanurz się i naprawdę połącz się z postaciami, z którymi spędzasz czas.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Eternights" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.