Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 289,90
279
90
Wysyłka od 15,90 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Deep Silver
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
4020628681418
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Dead Island 2 Edycja HELL-A PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

W limitowanym wydaniu gry Dead Island 2 znajdziesz mnóstwo wyjątkowych przedmiotów definiujących nową zombiekalipsę.

Oto twoja własna wycieczka po piekielnym LA, od nabrzeża Santa Monica po Venice Beach!

Zawartość Edycji HELL - A:

 • Wyjątkowa okładka Stee lBook® na dysk z grą,
 • Przepustka sezonowa,
 • Mapa turystyczna Venice Beach,
 • 6 kart do tarota z pogromcami,
 • 2 przypinki,
 • 1 plakietka,
 • Pakiet broni Pulp,
 • Pakiet złotej broni.

PRZEPUSTKA SEZONOWA DEAD ISLAND 2 
Przerażająca zabawa w stylu pulp fiction z Dead Island 2 trwa nadal dzięki przepustce sezonowej. Weź udział w nowej przygodzie składającej się z dwóch rozdziałów, która obejmie nowe misje, przeciwników, broń, umiejętności i tereny piekielnego LA do zbadania.

PULP WEAPONS PACK
Przejdź do historii z pakietem broni Pulp. Wpadnij tam, gdzie najgęściej, z młotem „Rozbijaczem Związków”. Wykańczaj kolejno zombie, przedzierając się przez ich hordy z widłami „Objawienie”.

Pakiet złotej broni
Nasi pogromcy nie idą po linii najmniejszego oporu — przyjmij tę samą taktykę, korzystając z pakietu złotej broni. Zadbaj o właściwy styl podczas krwawej sieczki, używając pięknie zdobionej buławy „Prochy Abueli” i pistoletu „Jednostrzałowiec” Sama B


Witajcie w piekielnym LA! W Los Angeles rozprzestrzenia się śmiercionośny wirus, zmieniając jego mieszkańców w spragnione krwi zombie. Miasto otoczono kordonem sanitarnym, a wojsko wycofało się za jego granice. Pogryzieni, zainfekowani, lecz mimo wszystko odporni na zarazę uczycie się, jak wykorzystać drzemiącą w was moc. Tylko ty, we współpracy z innymi wykolejeńcami, którym zdarzyło się być od pornym na groźny patogen, możesz ocalić Los Angeles (i cały świat) dla przyszłych pokoleń. Odkryj prawdę o zarazie, sprawdź, kto za tym wszystkim stoi i przekonaj się, kim lub czym jesteś. Przetrwaj, ewoluuj i ocal świat — innymi słowy, po prostu przeżyj typowy dzień w LA! Uwielbiana saga o zombie powraca! W Dead Island 2 połączono znaną wcześniej formułę horroru, mrocznego humoru i szalonego zabijania zombie, tworząc epicką przygodę w stylu pulp. W tej porywającej grze RPG akcji z perspektywy pierwszej osoby odwiedzisz nowy „plac zabaw” — potępioną wersję Los Angeles (które należałoby nazwać piekielnym LA). W Dead Island 2 znajdziesz stylowe, tętniące życiem (no, może nie do końca...) miasto opanowane przez nieumarłych. Odkryj słynne miejsca w Los Angeles, które teraz spływają krwią. Spotkaj postacie o osobowości, którą przewyższa tylko ich ego. Pokonaj tysiące nieprzyjaciół w niepowtarzalnym, krwawym stylu, aby zostać najlepszym pogromcą zombie!


Cechy:

 • W grze Dead Island 2 odwiedzisz najsłynniejsze miejsca w Mieście Aniołów, teraz budzące strach i niepewność.
 • Możliwość sprawdzenia się w brutalnej walce wręcz w otwartym świecie, gdzie doznasz najmocniejszych wrażeń płynących z rozwalania całych hord zombie z perspektywy pierwszej osoby.
 • Masz do dyspozycji mnóstwo rozmaitej broni oraz podejść taktycznych charakteryzujących się różnym stopniem brutalności.
 • Masz do wyboru sześć postaci, z których każda charakteryzują się niepowtarzalną osobowością i własnymi dialogami. Możesz dowolnie dostosowywać umiejętności każdego pogromcy
 • Poznaj najbardziej zaawansowany system pozbawiania wrogów kończyn, jaki dotychczas wymyślono.
 • Wspólna przygoda w kinowym klimacie, jak przystało na porządną grę RPG, a jeśli zagrasz w szalonym trybie wspó łpracy, pozostaniesz w LA na bardzo, bardzo długo (i krwawo).
Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dead Island 2 Edycja HELL-A" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.