99
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Wired Productions
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060188673057
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Lumote The Mastermote Chronicles PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Lumote: Kroniki Mastermota zawiera:

 • Gra podstawowa
 • Dwustronny plakat A3
 • Odwracalny rękaw
 • Arkusz naklejek
 • Szydełko Lumote i EP-kę do pobrania

Poznaj Lumote, najbardziej kałamarnicowate bioluminescencyjne stworzenie, w tej pięknej platformówce logicznej 3D. Przejmij kontrolę nad mieszkańcami świata, którzy chcą obalić Mastermota!Squish, bop, i bounce przez Wielkie Głębiny, podwodny świat pełen Motes - bioluminescencyjnych stworzeń, które spędzają życie głęboko w Bioverse, żyjąc w rytmach elektronicznego krajobrazu dźwiękowego. Lumote różni się od innych Motes - jest ciekawski i ma "oko" na władzę. Kiedy zmiana powoduje, że Wielkie Głębiny stają się czerwone, Lumote wyrusza na epicką wyprawę, by przywrócić światu kolor niebieski. Aby tego dokonać, Lumote musi nauczyć się przejmować kontrolę nad mieszkańcami Wielkich Głębin i opanować ich zagadki, aby pokonać największego z nich wszystkich... Mastermota!

Cechy:

 • Seafoam Moocher - gwiżdż, uderzaj i odbijaj się od otaczającego Cię świata. Lumote jest niezwykle ciekawski, bardzo dociekliwy i uroczy! Możesz zacząć grę ze względu na zagadki, ale zostaniesz ze względu na niezwykle uroczego Lumote, który potrafi nawiązać emocjonalną więź z graczami poprzez niewerbalną ekspresję!
 • Największe głębiny - świat, w którym żyje Lumote, to jedno ogromne środowisko z licznymi łamigłówkami podzielonymi na wieże. Każda z wież oznacza opanowanie konkretnej ćmy i odblokowuje nowy zestaw zagadek do zbadania w miarę schodzenia w dół, w głąb Wielkich Głębin. Po opanowaniu wszystkich Mote'ów z pierwszego świata, gracze zostaną poddani próbie w klasie mistrzowskiej, przejmując kontrolę nad Mastermotem w innym świecie!
 • Złożone i rozwijające się zagadki - W trójwymiarowym świecie pełnym zagadek i przygód, sprytne i logiczne projekty poziomów ułatwiają graczom wczucie się w rolę Lumote i jej powiązania ze światem, jednocześnie zwiększając złożoność z każdą napotkaną Mote. Cały świat i każda zagadka są widoczne przez cały czas.
 • Elektroniczne dźwięki - oszałamiająca ścieżka dźwiękowa towarzyszy ci w majestatycznej elektronicznej podróży, ponieważ gra The Great Depths komunikuje się za pomocą muzyki, informując cię o kluczowych momentach i stanach emocjonalnych Lumote.
 • Silnik rEngine - dzięki wykorzystaniu oryginalnego silnika rEngine, wszystkie zagadki w grze Lumote są ze sobą połączone i możesz płynnie przechodzić od jednej zagadki do drugiej w miarę postępów, bez żadnych czasów ładowania. Przemierzając Wielkie Głębiny, możesz spojrzeć w dół i zobaczyć, co pozostało do zrobienia, a także spojrzeć w górę i zobaczyć wszystkie postępy, jakie poczyniłeś, w jednej epickiej podróży!
 • Tryb fotograficzny - Zobacz świat Lumote dzięki trybowi fotograficznemu. Znajdź idealny kąt i udostępnij w sieci, gdy Lumote pozuje do aparatu!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Lumote The Mastermote Chronicles" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.