Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,90
143
53
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
PM Studios
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056280450177
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Blade Assault PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Blade Assault to platformówka 2D z piękną pikselową grafiką osadzona w opustoszałym świecie sci-fi. Po wyniszczającej wojnie o Czerwony Kamień, świat jest podzielony na trzy regiony: zarażone mutantami tereny zewnętrzne, Undercity, gdzie ludzie uciekli, by szukać schronienia przed mutantami, oraz podniebne miasto Esperanza, gdzie bogaci i potężni rządzą światem.Walcz przeciwko skorumpowanemu wojsku Esperanzy jako członek sił oporu w Undercity. Doprowadź skorumpowanych do sprawiedliwości, stając się silniejszym i walcząc u boku swoich zaufanych towarzyszy.

Cechy:

  • Blade Assault charakteryzuje się płynnym, responsywnym sterowaniem i obsadą uroczych postaci. Grywalne postacie posiadają różne transformowalne bronie, których używają do walki z przeciwnikami.
  • Broń można dodatkowo dostosować dzięki różnym "rdzeniom" i "ulepszeniom transformacyjnym", które pojawiają się losowo podczas rozgrywki.
  • Satysfakcjonująca walka w szybkim tempie. Korzystaj z różnych umiejętności, unikaj ataków wroga, wystrzeliwując pociski, rozbijając tłumy wrogów.
  • Spotkaj postacie niezależne i znajdź ulepszenia na swojej drodze, aby odblokować unikalne moce. Każda z grywalnych postaci posiada własną broń, którą przechowuje w swojej zbrojowni.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blade Assault" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.