419
90
Wysyłka od 6,00 ZŁ
Premiera 17/02/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Fun Stock
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8436566149792
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Vampire The Masquerade Coteries of New York / Shadows of New York Collector's Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość pudełka:

  • Gra Vampire The Mascarade Coteries of New York + Shadows of New York
  • Odwracalna twarda okładka Artbook
  • Markowa pamięć USB z zawieszką w kształcie krzyża
  • Pudełko kolekcjonerskie

Jedna z najbardziej uznanych gier RPG wszechczasów ożywa w interaktywnej powieści, w której twoje decyzje naznaczą twoje przeznaczenieW Coteries of New York odkryjesz na nowo Nowy Jork z perspektywy nowo narodzonego wampira w ciemności i schwytanego pomiędzy walką o władzę dwóch wampirzych klanów: Camarilla i Anarchs. Wybierz swoją postać z trzech różnych klanów (Ventrue, Toreador i Brujah) i zmierz się z decyzjami, które naznaczą losy fabuły i twoje relacje z innymi postaciami.Walcz o zachowanie śladów swojego człowieczeństwa, jednocześnie starając się kontrolować swoje pragnienie pożywienia, albo Bestia, która w tobie bije, w końcu przejmie nad tobą kontrolę.

W zależności od wyboru postaci i jej klanu, będziesz miał różne Dyscypliny (moce), które pomogą ci w walce i niektórych dialogach, ale uważaj, bo im więcej ich użyjesz, tym większa będzie twoja żądza krwi.

Shadows of New York to całkowicie niezależna przygoda, w której wcielisz się w członka klanu Lasombra, który zajmuje się śledztwem w sprawie śmierci przywódcy nowojorskich Anarchów. Postaraj się zachować neutralność w mieście, które wkrótce wybuchnie, podczas gdy będziesz wchodził w interakcje z wampirami z innych klanów, ludźmi i innymi stworzeniami.

Dwie ekscytujące przygody osadzone w unikalnym uniwersum, gdzie śmierć jest tylko początkiem każdej historii. Witamy w ciemności, witamy w Vampire: The Masquerade.

Cechy:

  • Dwie niezależne przygody - oparte na bogatym uniwersum 5 Edycji Wampira: The Masquerade
  • Coteries of New York - Wybierz postać z trzech różnych klanów i postaw pierwsze kroki jako wampir w mieście, które wkrótce wybuchnie
  • Cienie Nowego Jorku - Zbadaj śmierć przywódcy nowojorskich anarchistów, podczas gdy Ty wcielisz się w członka klanu Lasombra
  • Twoje decyzje wywołają dramatyczne zwroty akcji - Twórz sojusze z innymi wampirami lub zyskaj ich wrogość, zachowaj swoje człowieczeństwo lub poddaj się żądzy krwi

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Vampire The Masquerade Coteries of New York / Shadows of New York Collector's Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.