<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259,90
99
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5026555432320
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

The Quarry PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Gdy słońce zachodzi ostatniego dnia letniego obozu, nastoletni opiekunowie z Kamieniołomu Hacketta organizują imprezę, aby to uczcić. Bez dzieci. Żadnych dorosłych. Żadnych zasad. Sprawy szybko przybierają gorszy obrót.Plany imprezowe nastolatków, ściganych przez krewkich mieszkańców i coś znacznie bardziej złowrogiego, zamieniają się w nieprzewidywalną noc pełną grozy. Przyjacielskie pogawędki i flirty ustępują miejsca decyzjom "życie albo śmierć", a relacje międzyludzkie budują się lub rozpadają pod naporem niewyobrażalnych wyborów.

Wciel się w każdego z dziewięciu opiekunów obozu w porywającej filmowej opowieści, w której każda decyzja kształtuje Twoją niepowtarzalną historię z plątaniny możliwości. Każda postać może zostać gwiazdą przedstawienia - lub zginąć, zanim nadejdzie dzień.

Jak potoczy się Twoja historia?

Cechy:

  • TWOJA HISTORIA, ICH LOS - Czy odważysz się sprawdzić, co kryje się za tymi drzwiami-pułapkami? Czy zbadasz krzyki, które odbijają się echem w lesie? Czy uratujesz swoich przyjaciół, czy będziesz desperacko uciekać, aby ocalić życie? Każdy wybór, mały czy duży, kształtuje twoją historię i decyduje o tym, kto przeżyje, by o niej opowiedzieć.
  • OSZAŁAMIAJĄCE KINOWE DOŚWIADCZENIE - Najnowocześniejsze techniki przechwytywania twarzy i filmowego oświetlenia, w połączeniu z niesamowitymi kreacjami ikonicznych hollywoodzkich talentów, ożywiają horror w kamieniołomie Hacketta w pulsującej, kinowej grze z dreszczykiem emocji.
  • ROZMAWIAJ Z PRZYJACIÓŁMI - zaufaj nawet 7 znajomym w grze sieciowej*, w której zaproszeni gracze obserwują rozgrywkę i głosują nad kluczowymi decyzjami, tworząc historię kształtowaną przez całą grupę! Możesz też zagrać razem w kooperacji na kanapie w imprezowym horrorze, gdzie każdy gracz wybiera doradcę i kontroluje jego działania.
  • DOSTOSUJ SWOJE DOŚWIADCZENIE - Regulowany poziom trudności wszystkich elementów rozgrywki pozwala graczom o każdym poziomie umiejętności cieszyć się horrorem. A jeśli wolisz oglądać, niż grać, tryb filmowy pozwoli ci cieszyć się grą The Quarry jak kinowym thrillerem. Wybierz, jak chcesz, żeby potoczyła się historia, rozsiądź się wygodnie i zjedz popcorn w przerwie między krzykami!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
pw83
Z nami od: 2010/09/17

pw83

2 0

Świetna gra, z dobrze napisaną fabułą i bardzo dobrze odegranymi rolami. Drobne błędy w grze niestety występują. Ze swojej strony polecam uruchomienie gry ze ścieżką dźwiękową bez praw autorskich (czyli przeciwnie niż zalecają twórcy). Jest bardziej klimatyczna i bardziej pasuje do gry.