<
269
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Premiera 14/04/2023
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
NIS America
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0810100860738
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

Process of Elimination Deluxe Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Process of Elimination [Deluxe Edition] zawiera:

  • Grę podstawową
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową
  • Mini Artbook

Kwaterujący Książę, niesławny seryjny morderca, który ma na koncie ponad sto ofiar, pogrążył kraj w chaosie swoimi haniebnymi czynami. Aby położyć kres jego morderczemu szaleństwu, "Detektywistyczny Sojusz", składający się z najlepszych detektywów na świecie, zebrał się, aby go odkryć i poskromić.Jednak w serii nieprzewidzianych wydarzeń, aspirujący, ale niebanalny detektyw o imieniu Wato Hojo natyka się na ich działania. Dołącza on do Sojuszu Detektywów na tajemniczej wyspie Morgue, aby zbadać Księcia Ćwiartującego, tylko po to, aby dokonać makabrycznego odkrycia, że ich cel czai się wśród nich! Czy detektywi zdołają udowodnić swoją niewinność i odkryć tożsamość Ćwiartującego Księcia, zanim sprawa przycichnie?

Cechy:

  • The Sign of the Fourteen - Połącz siły z 13 innymi detektywami, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności, narzędzia i osobowości. Zbadaj kluczowe lokacje wokół wyspy Morgue i zaangażuj się w dialog oparty na wyborach, aby zdobyć przydatne dowody dla każdej sprawy
  • A Study in Shadow - Przeprowadź śledztwo na interaktywnej mapie miejsca zbrodni. Wykorzystaj swoją zdolność "Denouement" do przyswajania krytycznych informacji, przewidywania przyszłości i zbierania wskazówek podczas składania prawdy o każdym morderstwie.
  • Wyspa strachu - Jako tajna siedziba Sojuszu Detektywów, wyspa Morgue jest gospodarzem wielu tajemniczych i niebezpiecznych obszarów. Zbadaj różne żywe miejsca, w tym labirynt, placówkę badawczą i dwór Sojuszu w poszukiwaniu wskazówek na temat Księcia Ćwiartki.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Process of Elimination Deluxe Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.