Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,90
49
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
710425579875

New Tales from the Borderlands PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Stań do walki z bezwzględnymi władcami korporacji w tej narracyjnej przygodzie! W wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea, będziesz kontrolować Anu, Octavio i Fran w najgorszym dniu ich życia. Pomóż tej trójce sympatycznych nieudaczników w ich staraniach, by zmienić świat (a może nawet go ocalić)!Zmierz się z inwazją na planetę, złośliwym potworem z skarbca i kapitalistą o zimnym sercu w tej filmowej grze sensacyjnej, w której to, co się stanie, zależy od ciebie! W tym wyścigu na szczyt spotkaj się z różnorodną obsadą pełną odmieńców, zabójczych botów i gadających pistoletów! Nadszedł czas, aby walczyć z wyzyskiem i korporacyjną chciwością. Czas, aby Mayhem stał się twoim biznesem.

Cechy:

  • Zadecyduj o losach altruistycznej naukowiec Anu, jej ambitnego, "ulicznego" brata Octavio oraz zadziornej, rzucającej żabami Fran. Nie mając nic do stracenia, a wszystko do zyskania, będziesz przebijać się przez tę porywającą, pięcioczęściową historię!
  • Kresy to nie tylko dom dla łowców skarbów, psycholi i prezesów korporacji zbrojeniowych - to także miejsce pełne zdegradowanych, nieustraszonych cywilów, którzy starają się przeżyć. Dzięki wielu powracającym i świeżym twarzom, ta niezapomniana opowieść z pewnością zachwyci nowych i starych fanów.
  • Decyzje, które podejmujesz, decydują o tym, jak zakończy się twoja historia w nieoczekiwany sposób. Czy to wizja Anu o wszechświecie, który sprzedaje więcej niż broń, marzenia Octavio o sławie i fortunie, czy mroźna intryga Fran o zemście - ich sukces lub porażka zależy od ciebie

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "New Tales from the Borderlands" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.