<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,90
139
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
710425579875

New Tales from the Borderlands PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Stań do walki z bezwzględnymi władcami korporacji w tej narracyjnej przygodzie! W wiecznie rozdartej wojną metropolii Promethea, będziesz kontrolować Anu, Octavio i Fran w najgorszym dniu ich życia. Pomóż tej trójce sympatycznych nieudaczników w ich staraniach, by zmienić świat (a może nawet go ocalić)!Zmierz się z inwazją na planetę, złośliwym potworem z skarbca i kapitalistą o zimnym sercu w tej filmowej grze sensacyjnej, w której to, co się stanie, zależy od ciebie! W tym wyścigu na szczyt spotkaj się z różnorodną obsadą pełną odmieńców, zabójczych botów i gadających pistoletów! Nadszedł czas, aby walczyć z wyzyskiem i korporacyjną chciwością. Czas, aby Mayhem stał się twoim biznesem.

Cechy:

  • Zadecyduj o losach altruistycznej naukowiec Anu, jej ambitnego, "ulicznego" brata Octavio oraz zadziornej, rzucającej żabami Fran. Nie mając nic do stracenia, a wszystko do zyskania, będziesz przebijać się przez tę porywającą, pięcioczęściową historię!
  • Kresy to nie tylko dom dla łowców skarbów, psycholi i prezesów korporacji zbrojeniowych - to także miejsce pełne zdegradowanych, nieustraszonych cywilów, którzy starają się przeżyć. Dzięki wielu powracającym i świeżym twarzom, ta niezapomniana opowieść z pewnością zachwyci nowych i starych fanów.
  • Decyzje, które podejmujesz, decydują o tym, jak zakończy się twoja historia w nieoczekiwany sposób. Czy to wizja Anu o wszechświecie, który sprzedaje więcej niż broń, marzenia Octavio o sławie i fortunie, czy mroźna intryga Fran o zemście - ich sukces lub porażka zależy od ciebie

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa do 23 marca!
Nie czekaj na dostawę!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "New Tales from the Borderlands" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.