359
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Atlus
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277034239
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Persona 3 & 5 Endless Night Collection PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Persona Dancing: Endless Night Collection to specjalne wydanie w jednym, ekskluzywnym pudełku, ozdobionym artem uznanego japońskiego grafika i ilustratora – Shigenori Soejima.

Poza fizycznymi płytami z grami Persona 3: Dancing in Moonlight oraz Persona 5: Dancing in Starlight będzie zawierała również kod do cyfrowego pobrania gry Persona 4: Dancing All Night.
Zaszalej przy ulubionej ścieżce dźwiękowej z serii Persona! Persona Dancing to cykl gier muzyczno-zręcznościowych, w których gracze, wcielając się w ulubione postacie z serii gier wideo i będą wykonywać najprzeróżniejsze choreografie do najbardziej rozpoznawalnych utworów z gry.Cechy gry:


  • Pamiętna ścieżka dźwiękowa. Powróć do świata Persony i przeżyj na nowo najcenniejsze chwile z pamiętnymi utworami z serii, teraz również w nowo zremiksowanych wersjach! W każdej grze do odblokowania będzie łącznie 25 utworów, uwielbianych przez fanów.
  • Dancing! Wybieraj spośród kilku poziomów trudności oraz tańcz ramię w ramię z członkami SEES bądź legendarnej grupy Phantom Thieves. Bohaterowie mogą zdominować parkiet wraz z tanecznymi partnerami, wykonując odpowiednie sekwencje ruchów i uruchamiając tryb "Fever".
  • Podwójna wersja językowa – Od gracza zależy, jakim językiem posługiwać się będą ulubieni bohaterowie. Gra oferuje podwójną wersję językową – dubbing i napisy – angielską i japońską. “Social” – w tym trybie gracze będą mogli pogłębić więzi ze swoimi ulubionymi postaciami, poprzez konwersacje i mini-wydarzenia. Wykonuj specjalne czynności, aby odblokować nowe zadania i przedmioty!
  • Zbieraj elementy garderoby. Przebieraj swoje postacie, wybierając spośród szerokiego wachlarza strojów i akcesoriów, i zabłyśnij na parkiecie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Rev
Z nami od: 2019/01/30

Rev

1 1

Długo obserwowałem ofertę zanim zdecydowałem się kupić.
Warto. To aż 3 gry za 300 zł. Rozgrywka niby banalna, bo gra rytmiczna, ale wciąga na wiele godzin - zwłaszcza z "super szybkim" modyfikatorem.