CENA: 149,90
79
90
Oszczędzasz 70,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
4020628789411
Klasyfikacja PEGI:
Seks Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat Narkotyki
:

Yakuza Kiwami PS4

Kompleksowy remake pierwszej odsłony cyklu Yakuza, która zadebiutowała na konsoli PlayStation 2 w 2005 roku. Akcja tej produkcji rozgrywa się osiem lat po wydarzeniach opowiedzianych w Yakuzie 0, a zatem w 1995 roku. Kazuma Kiryu, czyli główny bohater piastujący wysokie stanowisko w przestępczym klanie Tojo, bierze na siebie winę za morderstwo patriarchy rodziny Dojima, odpowiedzialnego za porwanie jego przyjaciółki – Yumi.Po dziesięciu latach protagonista wychodzi na wolność, a zadaniem, jakie na niego czeka, jest odnalezienie niedającej znaku życia Yumi i przywrócenie dawnego porządku w klanie Tojo, znajdującym się na skraju wojny domowej. W Yakuza Kiwami akcja prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby. Do naszej dyspozycji oddano szereg mniejszych lokacji przedstawiających ulice Tokio, a rozgrywka polega na eksploracji, wykonywaniu zadań fabularnych i misji pobocznych oraz na starciach z przeciwnikami, podczas których robimy użytek z czterech zróżnicowanych stylów walki. Zabawę uatrakcyjnią liczne minigry i opcjonalne aktywności, a nowością nieobecną w oryginale są wyzwania Goro Majimy, czyli jednego z zażartych rywali Kazumy. Na potrzeby remake’u deweloperzy nie tylko odświeżyli oprawę graficzną, lecz także ponownie nagrali wszystkie linie dialogowe i przygotowali nowe przerywniki filmowe.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Witaj w
Neighborville!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 0

Kiwami jest mniejsze od 0, ale za to ma dużo małych zmian na lepsze. Np. menusy są o wiele ładniejsze niż w 0. Poprawiono też oświetlenie. Fabuła znacząca odbiega od tej z oryginału. Wprowadzono mnóstwo zmian mających na celu powiązanie Kiwami z innymi grami w serii. Gra jest zdecydowanie warta zakupu.

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

1 0

Bardzo dobra część... ale nie lepsza od Zero ;)

FLIMBO
Z nami od: 2010/06/26

FLIMBO

2 0

świetna gra, chyba nawet jeszcze lepsza niż Yakuza Zero,
trochę przebudowany został system zdobywania doświadczenia i nowych umiejętności przez co jest bardziej przystępny,polecam