CENA: 229,90
64
90
Oszczędzasz 165,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
711719868354
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

Battlezone PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Jesteś w kabinie super-broni – najpotężniejszego czołgu świata. Wzmocnij go niszczycielskimi broniami i bonusami. Przechytrz wroga, przebijaj się przez rzesze naziemnych i latających przeciwników i utoruj sobie wybuchami drogę do epickiego ostatecznego starcia.

Battlezone, stworzona od podstaw na PlayStation ®VR, to epickie bitwy czołgów obserwowane z perspektywy pierwszej osoby oferujące zapierającą dech intensywność i kapitalnie odwzorowaną walkę.Battlezone to oszałamiająca retro grafika w stylu science fiction, rozległe mapy, fantastyczne odwzorowanie obiektów, a także śmiały hołd złożonym oryginałowi z 1980 r. i złotej erze salonów gier i automatów.

Weź udział w ekscytującej, generowanej proceduralnie kampanii, która łączy dziesiątki map, poziomów i misji. Każda rozgrywka odblokowuje nowe uzbrojenie, zwiększając zakres dostępnych broni i wyposażenia specjalnego. Mapy, misje i broń zmieniają się totalnie przy każdej grze. Już nigdy dwie rozgrywki nie będą takie same.

Więcej informacji na temat zamówień przedpremierowych, w tym informacji o tym, jak anulować zamówienie przedpremierowe, można znaleźć w Warunkach świadczenia usługi/umowie użytkownika Sony Entertainment Network. Upewnij się, że w portfelu masz wystarczające fundusze, albo że włączona jest funkcja Automatyczne finansowanie. Aby móc korzystać z automatycznego pobierania, w systemie PS4™ muszą być włączone funkcje Automatyczne logowanie i Autowpisywanie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Battlezone" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.