79
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
9120080076625
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Through the Darkest of Times PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Berlin, styczeń 1933 r. „Adolf Hitler zostaje kanclerzem!” Wszyscy znamy konsekwencje tej wiadomości w postaci cierpień, które spadną na świat. Ledwie garstka ludzi sprzeciwia się Rzeszy Niemieckiej. Co zrobisz? Stań na czele podziemnego ruchu oporu w grze Through the Darkest of Times.Nastały mroczne czasy pełne strachu i ryzyka. Ryzyka pojmania przez patrol narodowych socjalistów poszukających dysydentów publicznie sprzeciwiających się ich władzy. Ryzyka pobicia lub utraty życia z rąk niemieckich żołnierzy walczących z wrogami reżimu. Ryzyka utraty wszystkiego, w tym naszych bliskich. Tak żyjemy. Tak próbujemy przetrwać. Najmroczniejsze czasy.

PLANUJ. DZIAŁAJ. PRZEŻYJ.

Jest 1933 rok, a ty przewodzisz niewielkiej komórce berlińskiego ruchu oporu – grupie zwyczajnych ludzi, żydów, katolików i komunistów, ale przede wszystkim patriotów, którzy nie potrafią stać z założonymi rękami. Twoim celem jest partyzancka walka z reżimem – dystrybucja ulotek z informacjami o prawdziwych zamiarach nazistów, malowanie haseł na ścianach, sabotaż, uzyskiwanie informacji i rekrutacja nowych zwolenników. Wszystko to w ukryciu, ponieważ w przypadku wykrycia przez siły rządowe członkowie twojej grupy znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

DOŚWIADCZAJ HISTORII

Through the Darkest of Times to osadzona w realiach historycznych gra strategiczna skupiająca się na przedstawieniu posępnego klimatu epoki i rzeczywistych problemów, z którymi musieli się mierzyć zwykli mieszkańcy III Rzeszy. Twoja niewielka grupa bojowników ruchu oporu nie zmieni co prawda wyniku wojny ani nie powstrzyma nazistowskich zbrodni, ale zrobi wszystko, by ocalić możliwie jak najwięcej ludzkich istnień i jak najmocniej przeciwstawić się faszystowskiej ideologii wszędzie tam, gdzie jest to tylko możliwe.

CECHY GRY:
  • Poczuj atmosferę najmroczniejszych czasów opisanych w 4 rozdziałach gry
  • Walcz o wolność, sabotuj reżim i prowadź swoją komórkę ruchu oporu
  • Planuj działania, szukaj sojuszników i nie daj się złapać
  • Poczuj wagę odpowiedzialności, podejmując trudne decyzje i mierząc się z ich poważnymi konsekwencjami
  • Przeżyj przepięknie ilustrowane, pełne emocji sceny i wydarzenia

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Through the Darkest of Times" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.