CENA: 89,99
74
90
Oszczędzasz 15,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5035225109172
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Sims 3 Studenckie życie PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Czy Twoi Simowie są gotowi na najlepszy czas w swoim życiu? Studia otwierają nowe możliwości! Poczynając od kontaktów towarzyskich, do rozwoju kariery. Simowie znajdą nowe sposoby uczenia się: zajęcia w pracowniach czy też korzystanie z obiektów związanych z kierunkiem studiów! A studia to nie tylko zakuwanie z książek. Dołącz do protestu, flirtuj przy ognisku – jest cała masa rzeczy, które można robić w Klubie Studenckim. Dzięki nowym miejscom, takim jak tor kręglarski i SimBurger oraz nowym aktywnościom, jak sok-pong i malowanie sprejem pięknych murali, dla Simów to z pewnością będzie najlepszy czas w życiu! • Nowe ubrania i dodatki: Wybieraj unikalne stroje. Togi, wieńce laurowe i maski na maskaradę pomogą Twoim Simom należycie się przebrać.
 • Ustal klimat i motyw: Popraw nastroje gości Twojego Sima na przyjęciu i wybierz motyw przyjęcia: w togach, maskaradę, w stylu formalnym, w kostiumach kąpielowych lub w pidżamach.
 • Zainstaluj Ikonę Kampusu: Posąg Parteusza Maximusa jest nie tylko funkcjonalny, ale i ozdobny! Umieść to imponujące dzieło sztuki gdziekolwiek na kampusie i ciesz się tradycyjnym klimatem, jaki wywołuje.
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  POPy z serii Fortnite
  Zobacz wszystkie!
  Wyprzedaż
  figurek Funko POP!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Sims 3 Studenckie życie PL" (PC).
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.