CENA: 59,90
49
90
Oszczędzasz 10,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5035225103583
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Spore PL PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (7)
Znudzony swoją planetą? SPORE oferuje Tobie prywatny wszechświat! Tworzysz i rozwijasz nowe formy życia, zakładasz plemiona, budujesz cywilizacje, kreujesz światy i przemierzasz kosmos. Gra obejmuje pięć faz, odpowiadających poszczególnym etapom ewolucji: komórka, stwór, plemię, cywilizacja i kosmos. Każda z faz oznacza odmienne zadania i cele.

Możesz zacząć od komórek i hodować jeden gatunek - od skromnych początków w praoceanie, aż po wyewoluowanie istot rozumnych! Możesz też od razu zająć się tworzeniem plemion lub budową cywilizacji na różnych planetach. Cały wszechświat gry jest do Twojej dyspozycji. Gdzie się wybierzesz? I dlaczego mając tylko dwoje oczu? Chcesz być galaktycznym ambasadorem pokoju? A może kosmicznym tyranem? Wybór należy do Ciebie!

Masz pod ręką rozmaite narzędzia twórcze. Za ich pomocą projektujesz wszystkie elementy wszechświata gry: stwory, pojazdy, budynki, a nawet statki kosmiczne. Choć SPORE jest grą dla jednego gracza, dzieła Twoje i innych fanów są automatycznie przesyłane między poszczególnymi galaktykami, co zapewnia nieograniczoną liczbę światów do eksplorowania.

 • STWÓRZ własny wszechświat – przeprowadź gatunek przez wszystkie niebezpieczeństwa praoceanu, by ostatecznie skończyć na intergalaktycznych wojażach.
 • POKIERUJ stworem w trakcie pięciu etapów gry – przetrwają najsprytniejsi, a każda decyzja ma konsekwencje dla dalszych pokoleń i ostatecznie przyczyni się do losu Twojej cywilizacji.
 • PRZEMIERZAJ galaktyki pełne innych graczy – czy Twoje stwory podbiją wszechświat? A może ukochana planeta zostanie spustoszona przez obcą rasę?
 • PUBLIKUJ swoje kreacje – wszystko, co tworzysz jest udostępniane innym graczom i vice versa. W grze poznasz masę stworów i odwiedzisz niesamowite miejsca.
 • Zobacz także

  Nowe konsole Switch
  już w sprzedaży
  Wyprzedaż
  figurek Funko POP!
  POPy z serii Fortnite
  Zobacz wszystkie!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  gość
  Z nami od: 2011/05/17

  gość

  0 0

  spore rozczarowanie

  Gra powinna być umieszczona w dziale dla dzieci, bo tym właśnie jest, banalnie prostą grą (a właściwie pięcioma mini-grami) z cukierkową grafiką i zerem brutalności (czego w grze o stworach można by się spodziewać). Nie ma tutaj absolutnie niczego co mogłoby wciągnąć prawdziwego gracza, żadnego wyzwania, fabuły czy ciekawych mechanik. Nawet kreator stworów okazał się wręcz "potwornie" ograniczony, najwyraźniej twórcy bali się że będzie zbyt skomplikowany dla młodszych graczy, do których najwyraźniej tytuł jest kierowany.

  Leukocyt
  Z nami od: 2008/09/06

  Leukocyt

  0 0

  Bez szaleństw

  Gra jest bardzo fajna, ale nie ma w niej nic nadzywczajnego. Każdy etap ewolucji to kopia jakiejś inne gry. Nie ma tu specjalnych innowacji, ale gra się bardzo fajnie i zawsze trochę inaczej dzięki wszystkim kreatorom :)
  Mam tylko jeden zarzut w stosunku do tej produkcji. Jest stanowczo za krótka. Od komórki do lotu w kosmos można przejść w ciągu niecałego dnia grania. Do tego gra jest bardzo łatwa. Ale mi to w jej przypadku akurat nie przeszkadza, bo to taka bardziej relaksująca pozycja.

  szem
  Z nami od: 2008/09/05

  szem

  0 0

  opinie ?

  Witam, gram od wczoraj, coś tu cisza taka, zero opinii ? jak wam się podoba gra ? mnie się jak narazie podoba ale nic więcej nie powiem :)

  Krzysiek
  Z nami od: 2008/09/03

  Krzysiek

  0 0

  Spore

  Produkt Sims-Like raczej nie. Bardziej Sim-like. Z resztą, każdy kto grał w CreatureCreator widzi różnicę między Spore a the sims... Gra rzeczewiście posiada SecuRom, a ten pozwoli jej na instalację dowolną ilość razy na 3 komputerach. Po tym trzeba będzie dzwonić do EA, ale pewnie skończy się to jak MassEffect. Niby ograniczenie jest, ale serwer traktuje wszystko zdecydowanie lżej nić przy premierze.

  Gambit
  Z nami od: 2008/09/01

  Gambit

  0 0

  Nie dziękuję

  Biesiu112, zacytowałeś tylko fragment reklamy. Moim zdaniem będzie to tylko kolejny The Sims-like.

  Dodatkowym smaczkiem do gry będzie fakt, że gra będzie posiadała takie zabezpieczenie, iż będzie ją można zainstalować tylko 3 razy.

  PreDi
  Z nami od: 2008/08/09

  PreDi

  0 0

  Zalążek genialnej zabawy ^^

  Czuję, że ta giera skradnie wiele godzin mego życia... xD

  Biesiu112
  Z nami od: 2008/07/30

  Biesiu112

  0 0

  Najlepsza gra roku :)

  Ja już swój egzemlarz zamówiłem gra bd wymiatać, 18 edytorów, różne fazy gry komórki, plemienie itd gra 10/10 :D