59
90
Wysyłka od 11,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Blizzard
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030917137600
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

World of Warcraft Battle Chest PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zestaw specjalny - idealny dla każdego, kto chce poznać, podbić, pokochać świat World of Warcraft..

W skład zetawu wchodzi:
 • World of Warcraft
 • World of Warcraft The Burning Crusade
 • World of Warcraft Wrath of the Lich King
 • World of Warcraft Cataclysm


Gra World of Warcraft wymaga stałego dostępu do sieci internet. Korzystanie z serwerów do gier jest płatne. Cena gry ma wliczony pierwszy miesiąc grania który będzie doliczony do pierwszego wykupionego miesiąca grania (w przypadku karty preapid) lub uwzględniony na początku przy podaniu numeru karty kredytowej. Abonament ustalono na 12.99 Euro w przypadku płatności w cyklu miesięcznym, oraz 11.99 i 10.99 Euro dla płatności za okres 3 i 6 miesięcy z góry.

Jeżeli chcesz kupić 60-cio dniową kartę pre-paid do gry World of Warcraft kliknij tutaj

Gra MMo(c)RPG, która powstała specjalnie dla graczy online. Pozwala aby wirtulanej rozgrywce spotkało się tysiące graczy. Gra została obsadzona w realiach fantastycznego świata Azeroth - znanego z serii WarCraft., który całkowicie pochłonięty jest wojną...

W Azeroth zcierają się dwie zwaśnione strony: Sojusz, w skład którego wchodzą przedstawiciele Ludzi, Krasnoludów, Nocnych Elfów oraz Gnomów oraz armia Orków, Taurenów, Nieumarłych oraz Trolli.

Świat World of WarCraft to ogromne zamieszkane przestrzenie (Kalimdor, Khaz Modan, Lordaeron, Northrend, Quel'Thalas oraz Stranglethorn)

Tworząc naszego bohatera będziemy mieli wpływ na określeniu jego rasy wyglądu i profesji. (m in. Wojownicy, Magowie, Szamani, Warlockowie, Łotrzykowie, Druidzi, Łowcy, Paladyni, Kapłani.)

Akcja gry, to nie tylko walka. World of warcraft to także wiele questów. Twoje przetrwanie zależne będzie od twojej pozycji w świecie Azeroth. Wymaga to współpracy z istniejącymi klanami, które zrzeszają innych graczy oraz zawierania sojuszu z innymi niezależnymi od klanów graczami

World of Warcraft, to także fantastyczna oprawa wizualna. Pełne 3D, ogromna ilośc kolorów, dopracowane szczegóły oraz niewiarygodne możliwość użycia opcji zoom oraz dowolnego obrotu kamery. Gra zostanie opatrzona w przejrzysty interfejs, którego operowanie nie sprawi żadnych trudności, mimo wielu zawiłych kwestii technicznych gry.

World of Warcraft The Burning Crusade

Od momentu pokonania Płomiennego Legionu na Górze Hyjal minęło kilka lat, w czasie których rasy zamieszkujące Azeroth dążyły do odbudowania swoich niegdyś zrujnowanych istnień. Bohaterowie Hordy i Przymierza, odzyskawszy swoje dawne siły, rozpoczęli eksplorację nowych terenów i w celu zbadania obszarów leżących poza znanym światem przedarli się na drugą stronę Mrocznego Portalu. Czy śmiałkowie napotkają na swojej drodze przyjaciół czy wrogów? Jakie niebezpieczeństwa czekają na nich po drugiej stronie Mrocznego Portalu? Co uczynią, kiedy odkryją, że rozgromione w ich przekonaniu demony powróciły z planami nowej Płomiennej Krucjaty?

Word of WarCraft: The Burning Crusade to oczekiwany dodatek do wielokrotnie nagradzanej gry MMO firmy Blizzard. Rozszerzenie wprowadza do gry ogrom nowości, między innymi nowe rasy, tereny, Pola Bitewne (Battlegrounds), profesje, przedmioty i wiele innych.
 • Podniesiony do 70 poziomu górny limit doświadczenia.
 • Dwie nowe grywane rasy: Krwawe Elfy (Horda) i Draenei (Przymierze) z nowymi obszarami startowymi. Nowa profesja: Jewelcrafting.
 • Zupełnie nowy kontynent Outland, dostępny poprzez Mroczny Portal.
 • Wiele nowych wysokopoziomowych lokacji do zwiedzenia na terenach Azeroth, Outland i innych miejscach.
 • Nowe latająca wierzchowce dostępne na obszarach Outland.
 • Udoskonalony system Honoru.
 • Setki nowych potworów, questów, przedmiotów i innych.


World of Warcraft Wrath of The Lich King

Gra World of Warcraft wymaga stałego dostępu do sieci internet. Korzystanie z serwerów do gier jest płatne. Abonament ustalono na 12.99 Euro w przypadku płatności w cyklu miesięcznym, oraz 11.99 i 10.99 Euro dla płatności za okres 3 i 6 miesięcy z góry.

Arthas - Król Lich rozpoczął ciąg wydarzeń, które mogą zakończyć wszelkie życie w Azeroth. Gdy nieumarłe armie i nekromantyczne moce plagi zagrażają ziemiom Hordy i Przymierza, jedynie najpotężniejsi z bohaterów mogą przeciwstawić się woli Króla Licha i zakończyć jego rządy terroru raz na zawsze.

Najnowszy dodatek do World of Warcraft autorstwa firmy Blizzard Entertainment dodaje szeroką gamę epickiej zawartości do istniejącego świata gry. Gracze osiągną wyżyny mocy, zwiedzą nowy, ogromny kontynent i stoczą boje z innymi wysokopoziomowymi herosami aby zdecydować o losach Azeroth. Stawiając czoła niebezpieczeństwom północy przygotuj się na
 • Okiełznaj nekromantyczne moce Death Knighta, pierwszej klasy heroicznej w World of Warcraft.
 • Questuj do poziomu 80, zdobywając potężne nowe umiejętności i talenty podczas tej podróży.
 • Poznaj sztukę wzmacniania czarów przy pomocy nowej profesji - Inskrypcji (możliwość modyfikacji istniejących czarów oraz zdolności np. dodanie do czaru Fireball knockbacka albo dodatkowych obrażeń) .
 • Staw czoła niebezpieczeństwom nowego kontynentu Northrend - lodowej domeny Króla Licha.
 • Zaangażuj się w epicką walkę oblężniczą, używając potężnych machin oblężniczych by siać destrukcję wśród możliwych do zniszczenia budynków na Twojej drodze.
 • Zmień wygląd swojego bohatera używając nowych opcji dostosowywania postaci - włącznie z nowymi fryzurami i tańcami.
 • Eksploruj niebezpieczne nowe lochy wypełnione jednymi z najbardziej niebezpiecznych stworzeń -- i największych skarbów w Azeroth.


World of Warcraft Cataclysm

World of Warcraft: Cataclysm to trzecie oficjalne rozszerzenie do gry MMOcRPG firmy Blizzard. Wśród najważniejszych nowości znajdują się: awans na 85. poziom doświadczenia, zmiany w strefach Azeroth oraz strefy startowe Gilneas i The Lost Isles.

W grze pojawiły się nowe rasy – gobliny, którzy ulokowali się na Lost Island (rozpoczynają swoją przygodę w Isle of Kezan) po dołączeniu do Hordy i maja zamiar zemścić się na Przymierzu oraz worgeni, przywołani przez Arugala opowiadający się po stronie Przymierza i wyruszający z Gilneas.

Jak wskazuje nazwa tego dodatku, wprowadzi on sporo zmian w wirtualnym świecie - do dyspozycji graczy oddane zostaną m.in. zupełnie nowe lokacje, pojawią się nowe zadania, a na naszej drodze staną nowe rodzaje potworów. Za kataklizm odpowiedzialny będzie smok Deathwing, który sprawi, że do Azeroth zawitają: tsunami, erupcje wulkanów, a także wielkie sztormy.

Oprócz tego w World of Warcraft: Cataclysm otrzymamy zmiany w systemie rozwoju postaci (m.in. nowe talenty). Awans gildii na kolejny level będzie nagradzany rozmaitymi udogodnieniami (na przykład tańszą naprawą sprzętu oraz możliwością wskrzeszania poległych kompanów). W rozszerzeniu oprócz aren pojawią się także nowe miejsca, w których gracze będą mogli rywalizować między sobą.

Wymagania:

PIII 800 MHz, 256 MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 4.0 GB, połączenie internetowe.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja cyfrowa
Tylko do 29 października!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "World of Warcraft Battle Chest" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.