CENA: 34,99
29
90
Oszczędzasz 5,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5908305204688
Klasyfikacja PEGI:
Seks Hazard Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:
:

Mafia II PL Special Extended Edition PKK PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
W skład edycji wchodzi:
  • Mafia II
  • Mafia II: Wendetta Jimmy’ego
  • Mafia II: Przygody Joe
  • Mafia II - Pakiet Vegas
  • Mafia II - Pakiet Renegade
  • Mafia II - Pakiet Greaser
  • Mafia II - Pakiet War Hero
  • Mafia II - Zdrada Jimmy'ego


Oto Mafia II, następca hitu stworzonego przez 2K Czech, który sprzedał się w 2 milionach egzemplarzy i na zawsze wyznaczył standardy dla gier gangsterskich!

Mafia II to twoja przepustka do brudnego, bezwzględnego, pozbawionego zasad świata włoskiej mafii w USA lat 50-tych. Świat, który będziesz odkrywał to nie romantyczne historie o poczciwych gangsterach. Czeka cię zderzenie z mrocznymi i bezlitosnymi realiami przestępczego półświatka, a wszystko to okraszone barwnymi elementami kulturalnego stylu Złotej Ery.

Gra rozpoczyna się w momencie gdy główny bohater, Vito Scaletta - syn ubogich włoski imigrantów wraca do domu na przepustkę z frontu II wojny światowej, na którą zaciągnął się aby uniknąć kary za kradzież. Vito ma duże ambicje, ale zbyt mało dyscypliny i cierpliwości aby z nędzy wyrwać się poprzez legalną pracę. Jest zdeterminowany i nie ma nic do stracenia, dlatego decyduje się wyruszyć w podróż po mafijnych strukturach i ciemnych interesach, a towarzystwa dotrzyma mu kolega z dzieciństwa - Joe Barbaro.Gra korzysta z Illusion Engine, autorskiego silnika graficznego studia 2K Czech, dzięki któremu odkryjesz liczące 10 mil kwadratowych, barwne i pełne życia Empire Bay oraz imponujące wnętrza budynków. Fabuła gry oparta na 700 stronnicowym scenariuszu sprawi, że akcja wciągnie cię bez reszty, a różnorodność misji nie pozwoli odczuć znudzenia czy monotonii.

Mafia II: Zdrada Jimmy'ego pozwala na rozegranie misji o charakterze zręcznościowym, w trakcie których nie zabraknie dynamicznych strzelanin, efektownych pościgów, a także czystej akcji. Autorzy zaimplementowali w tym dodatku kilka nowych lokacji. Ponadto umożliwili graczom porównywanie uzyskanych rezultatów za pomocą specjalnego rankingu.

Mafia II: Wendeta Jimmy'ego koncentruje się na postaci tytułowego Jimmy'ego, czyli faceta od brudnej roboty. Po kilkunastu latach odsiadki ucieka on z więzienia i postanawia zemścić się na zdrajcach, którzy zostawili go na pożarcie policji podczas jednej z akcji. Dodatek zawiera 30 stricte zręcznościowych zadań. Każde z nich jest ograniczone czasowo - im szybciej ukończymy daną misję, tym więcej zdobędziemy punktów. Nagradzani jesteśmy także za szybką jazdę i rozmaite akrobacje samochodowe. Swoje wyniki porównujemy z innymi graczami w rankingu.

Mafia II: Przygody Joe - akcja rozgrywa się podczas nieobecności Vito w Empire Bay. Gracz ma okazję dowiedzieć się, co przez ten czas porabiał Joe Barbaro - w jaki sposób dorobił się, w jakich zadaniach brał udział, etc. Podczas rozgrywki odwiedzimy zupełnie nowe obszary wspomnianego miasta (stacja kolejowa, dom lekkich obyczajów, port, okolice jeziora) oraz będziemy mogli wejść do niedostępnych wcześniej budynków.

Pakiet Vegas - Vito pokazuje szyk w stylu Vegas, dzięki 2 nowym samochodom i 2 garniturom.

Pakiet Renegade - 2 nowe zestawy ubrań, które podkreślą buntowniczy charakter Vito i nowe samochody - małe sportowe coupé i stylowy hot rod z lat pięćdziesiątych

Pakiet Greaser - 2 nowe speedstery i 2 nowe kreacje dla Vito w zestawie rodem z ulicznego gangu.

Pakiet War Hero - Vito wygląda jak prawdziwy bohater w 2 nowych mundurach. Całość dopełniają 2 nowe pojazdy wojskowe.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Dawid_mat
Z nami od: 2014/12/15

Dawid_mat

0 0

Gra Mafia

Polecam grę Mafia. Dużo nowostek,samochodów oraz ubrań. Także klimat się trochę zmienił. Przesyłka bardzo szybko dotarła do mnie. Jak na tak niską cenę jestem bardzo zadowolony z produktu. 10/10