Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39,90
25
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5030943110523
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 16 lat
:
:

Battlefield 3 Decydujące Starcie PL - AUTOMAT PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.


UWAGA - Płacąc e-przelewem lub kartą kredytową otrzymasz klucz drogą mailową natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Klucz pojawi się również bezpośrednio pod złożonym zamówieniem w panelu "moje zamówienia"

Battlefield 3: Decydujące Starcie to piąty i ostatni duży, płatny dodatek do znakomitej strzelaniny FPP, Battlefield 3, stworzonej przez szwedzkie studio EA DICE. Seria Battlefield, od lat ciesząca się uznaniem wśród miłośników wieloosobowych FPS-ów, charakteryzuje się ogromnymi mapami i możliwością sterowania przeróżnymi pojazdami. Podobnie jak poprzednie DLC, Decydujące Starcie skupia się na konkretnym aspekcie walk. Tym razem na warsztat trafiły elementy zapewniające dynamiczną rozgrywkę.

Zgodnie z tradycją gracze otrzymują cztery nowe mapy. Jako że w Decydującym Starciu nacisk położono na szybką akcję, zostały one zaprojektowane w taki sposób, by odzwierciedlały charakter dodatku. Nie zawiodą się jednak ci, którzy lubią rozległe mapy, do których zdążyli przyzwyczaić nas twórcy serii. Dynamikę starć udało się osiągnąć nie dzięki pomniejszeniu obszarów rozgrywki, lecz głównie dzięki wprowadzeniu nowego środka transportu – motorów. Są one najważniejszą nowością w Decydującym Starciu. Motocykle okazują się pomocne nie tylko w błyskawicznym dotarciu do centrum walk, lecz także oferują możliwość jednoczesnego poruszania się i strzelania. Oprócz tego w dodatku pojawia się lekki pojazd AA oraz samolot transportowy, który szybko dostarcza nowy sprzęt na pole bitwy.

Decydujące Starcie to także dodatkowy tryb gry – Capture the Flag. Zadaniem graczy, podzielonych na dwie rywalizujące drużyny, jest zdobycie flagi wroga i bezpieczne przeniesienie jej do swojej bazy, jednocześnie chroniąc własną. Już same jego założenia wpisują się idealnie w ramy nowego dodatku, nastawionego na szybką akcję. Tryb ten jest dobrze znany miłośnikom różnej maści strzelanin wieloosobowych, choć seria Battlefield nie dawała dotąd zbyt wiele okazji do tego typu zabawy.

INSTRUKCJA AKTYWACJI KLUCZA

1. Aby aktywować klucz należy pobrać darmowy program Origin. W tym celu wejdź na: http://store.origin.com 
2.
Kliknij"Pobierz Origin" (Download Origin - u góry strony).
3
. Zainstaluj aplikacje, następnie utwórz nowe konto lub zaloguj się do istniejącego już.
4. Postępuj zgodnie z instrukcjami w celu aktywacji klucza w origin:

  •    * Uruchom zainstalowany program Origin i zaloguj się do konta
  •    * Kliknij ikonkę przedstawiającą "zębatkę/koło zębate".
  •    * Wybierz Podaj kod produktu...
  •    * Postępuj z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie i wprowdź swój origin key.
  •    * Poprawny proces aktywacji zostanie potwierdzony komunikatem, a dodane gry pojawią się na liście w oknie programu Origin.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Zobacz także

Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Battlefield 3 Decydujące Starcie PL - AUTOMAT" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.