<
229
90
Wysyłka od 13,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
8Bitdo
Kod:
6922621501725

8Bitdo Pro 2 Bluetooth Gamepad Grey Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pro 2 posiada dwa przyciski cofania na poziomie Pro. Te przyciski zapewniają większą kontrolę, dzięki czemu nie musisz odrywać kciuków od drążków. Dzięki oprogramowaniu 8BitDo Ultimate możesz również przypisać dowolną funkcję przycisku i makra.

Pro 2 daje więcej sposobów na grę. Przycisk przełączania profilu niestandardowego zawiera 3 niestandardowe profile, które można przełączać w locie. Dzięki ulepszonemu uchwytowi Pro 2 pozwala trzymać kontroler z jeszcze mniejszym wysiłkiem. Nowy 4-kierunkowy przycisk przełączania trybu umożliwia natychmiastowe przełączanie między Switch, macOS, D-input i X-input, dzięki czemu możesz sparować z dowolnym urządzeniem tak łatwo, jak to możliwe.

Oprogramowanie 8BitDo Ultimate teraz na PC, Androida i iOS
Ultimate Software zapewnia elitarną kontrolę nad każdym elementem kontrolera — teraz na Androida i iOS. Dostosuj mapowanie przycisków, dostosuj czułość drążków i spustów, kontrolę wibracji i twórz makra z dowolną kombinacją przycisków. Twórz profile kontrolerów i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie za pomocą przełącznika profili niestandardowych.

Graj w dowolną grę, gdziekolwiek
Przełącznik. Okna. System operacyjny Mac. Android. Kontrolery 8Bitdo są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wszechstronne z każdym z Twoich nowoczesnych urządzeń. Teraz dzięki 4-kierunkowemu przełącznikowi trybu możesz natychmiast sparować kontroler przez Bluetooth. Możesz nawet używać Pro 2 jako przewodowego kontrolera USB za pomocą dołączonego kabla USB.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "8Bitdo Pro 2 Bluetooth Gamepad Grey Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.