229
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
8Bitdo
Kod:
6922621501725

8Bitdo Pro 2 Bluetooth Gamepad Grey Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Pro 2 posiada dwa przyciski cofania na poziomie Pro. Te przyciski zapewniają większą kontrolę, dzięki czemu nie musisz odrywać kciuków od drążków. Dzięki oprogramowaniu 8BitDo Ultimate możesz również przypisać dowolną funkcję przycisku i makra.

Pro 2 daje więcej sposobów na grę. Przycisk przełączania profilu niestandardowego zawiera 3 niestandardowe profile, które można przełączać w locie. Dzięki ulepszonemu uchwytowi Pro 2 pozwala trzymać kontroler z jeszcze mniejszym wysiłkiem. Nowy 4-kierunkowy przycisk przełączania trybu umożliwia natychmiastowe przełączanie między Switch, macOS, D-input i X-input, dzięki czemu możesz sparować z dowolnym urządzeniem tak łatwo, jak to możliwe.

Oprogramowanie 8BitDo Ultimate teraz na PC, Androida i iOS
Ultimate Software zapewnia elitarną kontrolę nad każdym elementem kontrolera — teraz na Androida i iOS. Dostosuj mapowanie przycisków, dostosuj czułość drążków i spustów, kontrolę wibracji i twórz makra z dowolną kombinacją przycisków. Twórz profile kontrolerów i przełączaj się między nimi w dowolnym momencie za pomocą przełącznika profili niestandardowych.

Graj w dowolną grę, gdziekolwiek
Przełącznik. Okna. System operacyjny Mac. Android. Kontrolery 8Bitdo są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wszechstronne z każdym z Twoich nowoczesnych urządzeń. Teraz dzięki 4-kierunkowemu przełącznikowi trybu możesz natychmiast sparować kontroler przez Bluetooth. Możesz nawet używać Pro 2 jako przewodowego kontrolera USB za pomocą dołączonego kabla USB.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "8Bitdo Pro 2 Bluetooth Gamepad Grey Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.