179
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760156482354
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Toki Collectors Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Remake kultowej, klasycznej platformówki, w którym wcielamy się w tytułowego bohatera zamienionego w małpę.

Zadaniem, jakie musi wykonać Toki, jest dotarcie do złotego pałacu złowrogiego Doktora Vookimedlo, uratowanie porwanej Miho i odzyskanie swojej dawnej postaci przystojnego wojaka.

E


Toki to remake platformowej gry akcji, która w 1989 roku trafiła na komputery Amiga, a z czasem doczekała się konwersji na inne urządzenia na czele z konsolami Nintendo Entertainment System oraz Sega Mega Drive. Opisywany tytuł, nad którym pieczę sprawowali twórcy oryginału czyli Philippe Dessoly oraz Pierre Adane – trafił na platformę Switch, nakładem firmy Microids.

W wydanym na platformie Switch Toki akcję ukazano z boku. Rozgrywka nie odbiega w znaczący sposób od gatunkowego schematu, produkcja składa się z szeregu poziomów, które przemierzamy, przeskakując po platformach, unikając pułapek oraz walcząc z napotkanymi przeciwnikami. Toki jako małpa nie umie korzystać z broni, potrafi jednak pluć w swoich adwersarzy i w ten sposób ich eliminować; oprócz standardowych oponentów, na pokonanie czekają bossowie strzegący przejść do kolejnych etapów. Warto odnotować, że po drodze protagonista kolekcjonuje power-upy zwiększające jego możliwości. Przykładowo, królicza nóżka podnosi jego zręczność (pozwalając mu na oddawanie wyższych skoków), klucze odblokowują sekretne lokacje, z kolei hełm chroni go przed atakami nieprzyjaciół.

Edycja kolekcjonerska zawiera:

  • Grę Toki
  • Rysunki koncepcyje autorstwa Philippe Dessoly
  • Naklejki
  • Miniaturkę automatu w której można umieścić Nintnedo Switch
  • Komiks
Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
peperoni84
Z nami od: 2010/11/15

peperoni84

1 0

Powrót do przeszłości w bardzo fajnym wydaniu. Pamiętam jak cisnąłem na Amidze, żeby to przejść. To były fajne czasy :). Jak odpaliłem na Switchu to miałem flashback z dzieciństwa