CENA: 149,90
134
90
Oszczędzasz 15,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264378012
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Dead Cells Action Game of the Year Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
Gra akcji z elementami roguelike'a i metroidvanii, stworzona przez niezależne francuskie studio Motion Twin. W trakcie rozgrywki eksplorujemy posępne zamczysko, którego poszczególne fragmenty, jak choćby komnaty, dziedzińce i kanały, są generowane proceduralnie. W połączeniu z permanentną śmiercią głównego bohatera oznacza to, że każdorazowe rozpoczęcie zabawy wiąże się z odmiennymi doznaniami i uzyskaniem dostępu do nowych części fortecy.Istotną rolę w Dead Cells odgrywają starcia z przeciwnikami, cechujące się wysokim poziomem trudności. Kluczem do sukcesu jest rozpracowanie schematów wyprowadzanych przez nich ataków oraz posiadanie odpowiednio rozwiniętej postaci. W potyczkach korzystamy z broni białej i dystansowej, a także z magii ofensywnej oraz defensywnej. Wszystko to okraszono miłą dla oka, dwuwymiarową oprawą graficzną, utrzymaną w pixelartowej stylistyce.

Zobacz także

Zobacz wszystkie figurki z serii!
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Kapitan
Why do you hear boss music
Z nami od: 2020/01/07

Kapitan

1 0

Świetna gierka z gatunku „lubisz umieranie i powtarzanie tych samych etapów milion razy”, co paradoksalnie nie jest zbyt męczące przez losowość generowanych poziomów i ekwipunku. Ciężko sobie odmówić „jeszcze jednego podejścia” raz za razem, co skutkuje nierzadko obudzeniem się z transu o 2 nocy.

Na switchu działa płynnie, chociaż w kilku przypadkach może się przyciąć na ułamek sekundy (załadowywanie całej mapy/bardzo dużo przeciwników i efektów na ekranie). Ładowania też nie są na tyle długie żebym zwrócił na nie uwagę. Perfekcyjna do grania w podróży.