<
189
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Premiera 01/12/2022
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Microids
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3701529504617
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

My Universe My Baby Dragon Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Jako nowy opiekun smoka, będziesz odpowiedzialny za swoje własne przedszkole. Niezależnie od jego żywiołu (woda, powietrze, ogień czy ziemia) Twój mały smok będzie potrzebował dużo miłości i uwagi, aby rosnąć i rozkwitać. Będziesz musiał być uważny na ich potrzeby, aby zapewnić im ich ulubione przysmaki.

Obserwuj, jak się wykluwają i pomagaj im rozwijać ich magiczne umiejętności, obsypując je pieszczotami i słodyczami, dopóki nie wyruszą do Szkoły Smoków. Tylko najlepsi opiekunowie, którzy będą w stanie zwiększyć swoją wiedzę magiczną, zdobędą zaufanie smoka, a może nawet zostaną jego przyjacielem!

Cechy:

  • Wylęgnij najsłodsze smocze dzieci - Połóż swoje ręce na upragnionych smoczych jajach, wykluj je, zapewniając ciepłe i przytulne środowisko z pomocą gładkich i uroczych przedmiotów. Każdy smok jest związany z jednym z czterech naturalnych elementów, zaopatrzenie w ich specyficzne potrzeby będzie kluczem do pomocy w ich rozwoju. Do Ciebie będzie należało znalezienie rodziny, do której należy każdy smok, aby go wykluć i pomóc mu rosnąć!
  • Naucz swojego smoka latać i ucz się magii! - Jako opiekun smoków, będziesz miał za zadanie ich rozwój, w tym nauczenie ich wszystkich sztuczek, które muszą znać. Wyszkol je w używaniu skrzydeł, a także umiejętności magicznych, przygotowując je do szkoły dla smoków!
  • Zdobądź dyplom i zostań najlepszym smoczym opiekunem! - Im więcej smoków odkryjesz, tym lepszy staniesz się jako opiekun! Wychowaj wszystkie rodzaje smoków i zbieraj odznaki, aby zdobyć swój oficjalny dyplom strażnika smoków!

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "My Universe My Baby Dragon" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.