249
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Premiera 09/08/2024
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Aksys Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060941717417

Tokyo Xanadu eX+ Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Tokyo Xanadu eX+; potężna gra RPG akcji od mistrzów gatunku, Nihon Falcom! Kiedy licealista Kou Tokisaka napotyka królestwo koszmarów znane jako Eclipse, jego świat zmienia się na zawsze.W tej ostatecznej wersji Tokyo Xanadu możesz doświadczyć gry w 60 FPS wraz z nowymi scenariuszami, nowymi grywalnymi postaciami, nowymi trybami i nie tylko!

Cechy:

  • Ponad 40 godzin rozgrywki RPG akcji! - Przemierzaj miasto Morimiya i walcz z hordami koszmarnych potworów!
  • Eksploruj nowy wspaniały świat - rozmawiaj z postaciami, buduj relacje i zawieraj sojusze, poruszając się po rozległym mieście Morimiya City. Ulepszaj swój ekwipunek, graj w minigry i trenuj w lochach!
  • Nowe scenariusze! - Ciesz się wyjątkowymi opowieściami o Wielderach, które nie zostały przedstawione w głównej historii. Po ukończeniu gry uzyskaj dostęp do zupełnie nowych zadań i kontynuuj przygodę!
  • Nowe grywalne postacie, nowe potwory, lochy i bossowie! - Graj jako tajemniczy rycerz, Biały Całun. Wykorzystaj niezrównaną siłę i moce światła, aby pokonać nikczemne potwory i okrutnych bossów! Dodatkowo, nowe lochy wypełnione nowymi typami potworów i gigantycznymi bossami do pokonania!
  • Nowe tryby: "Time Attack" i "Boss Rush" - W trybie "Time Attack" pokonaj jak najszybciej różnych bossów pojawiających się w głównym wątku fabularnym. W trybie Boss Rush możesz walczyć z każdym bossem jeden po drugim

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tokyo Xanadu eX+" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.