159
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264377176
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Time on Frog Island Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Rozbitek na dziwnej wyspie. Straszliwy sztorm spustoszył morza wokół ciebie, rzucając twój potężny statek na niebezpieczne skały pobliskiej wyspy. Budzisz się i znajdujesz swój statek w kawałkach, rozbitka na dziwnej wyspie pełnej... żab?Sieć spaghetti rzemiosł zaprowadzi cię na całą tę dziwną wyspę w poszukiwaniu materiałów do naprawy łodzi. W trakcie odkrywania świata Czasu na Wyspie Żab spotkasz przyjazne postacie, rozwiążesz łamigłówki, znajdziesz ukryte skarby i wiele więcej.

Cechy:

  • Eksploruj we własnym tempie - Wybierz własną ścieżkę w tej wyspiarskiej piaskownicy, nigdy nie wiesz, co czeka cię za następnym rogiem! Poznaj żabich mieszkańców i pomagaj, gdzie tylko możesz. Odkrywaj nowe przedmioty, łowiąc ryby i uprawiając rolę, oraz przygotowuj proste napoje, które zmienią sposób, w jaki przemierzasz wyspę. Ucz się od żab i wypróbuj swoje nowe umiejętności na całej wyspie
  • Handluj, aby naprawić swoją łódź - Popytaj o przedmioty, których potrzebujesz, ale pamiętaj, że być może będziesz musiał wyświadczyć żabie przysługę, aby dostać to, czego chcesz. Rozwiązuj ciekawe zagadki, aby zdobyć potrzebne przedmioty. Postaraj się nie dać się wciągnąć w życie na wyspie!
  • Eksperymentuj z wszystkim! - Biegaj szybciej, skacz wyżej, spadaj wolniej - wszystko jest możliwe, jeśli trzymasz w ręku odpowiedni przedmiot. Odkryj różne sposoby na wykonanie tych kluczowych transakcji. Każdy przedmiot, który podniesiesz, może okazać się kluczem do czegoś większego.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Time on Frog Island" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.