Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 289,90
259
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 5 szt.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060941716359
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

My Next Life as a Villainess All Routes Lead to Doom! Pirates of the Disturbance Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Catarina Claesis to młoda kobieta urodzona w rodzinie szlacheckiej, która pamięta swoje poprzednie życie jako uczennica liceum. Została reinkarnowana jako Villainess w grze otome o nazwie Fortune Lover. W nowym świecie czekało na nią wygnanie lub śmierć. Udało jej się jednak uniknąć tych konsekwencji i jakimś cudem dotrwała do ferii wiosennych.

Los chciał, że Catarina i jej adoptowany brat, Keith, mieli wejść na pokład najnowocześniejszego luksusowego liniowca o nazwie Vinculum podczas jego dziewiczego rejsu w czasie ich nieobecności w Akademii. Po wejściu na pokład zdała sobie sprawę, że jej przyjaciele również biorą udział w tym, co miało być luksusową podróżą morską.Sytuacja szybko się zmieniła, gdy zostali zaatakowani przez piratów, którzy przejęli Vinculum i przetrzymywali wszystkich pasażerów jako zakładników.

Ten obrót wydarzeń wydawał się Catarinie znajomy i zaczęła sobie przypominać, że była to fabuła książki Fortune Lover.

Czy to może oznaczać, że żyje w zmartwychwstaniu zapuszkowanego zakończenia zagłady? Czy Catarina i jej przyjaciele będą w stanie bezpiecznie wrócić do Sorcier?

Cechy:

  • Niezbadane wody przed nami! - Nowa flaga zagłady wzniosła się w tej zupełnie nowej historii osadzonej w uniwersum My Next Life as a Villainess! Ta oryginalna opowieść może spodobać się zarówno długoletnim fanom, jak i nowicjuszom
  • Łobuzy, łajdacy, złoczyńcy i złodzieje - Catarina nie jest jedyną osobą, która zdecydowała się na rejs statkiem Vinculum. Oto cała załoga My Next Life as a Villainess. W jej skład wchodzi 6 romantycznych towarzyszy, w tym 2 zupełnie nowe postacie!
  • Podróż w głąb wspomnień - W miarę postępów w fabule i spełniania określonych warunków odblokujesz specjalne scenariusze wspomnień. Odcinki te rozgrywają się z perspektywy innych postaci w historii. Przeżyj wydarzenia, takie jak wspomnienia z dzieciństwa i opowieści z życia akademickiego!
  • Zamykamy włazy! - Podczas swojej podróży czasami będziesz musiał stawić czoła dwóm ścieżkom. Czas na spotkanie strategiczne! Kogo lepiej zapytać o radę niż... no cóż, samego siebie! Jak widać w light novel i anime, Catarina spogląda w głąb siebie, aby wziąć udział w spotkaniu z pięcioma wersjami siebie - prowadzonymi przez przewodniczącą Catarinę - aby zdecydować, którą drogą podążyć

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Modele Gundam
w super cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "My Next Life as a Villainess All Routes Lead to Doom! Pirates of the Disturbance" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.