<
299
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060941716366
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

My Next Life as a Villainess All Routes Lead to Doom! Pirates of the Disturbance Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Catarina Claesis to młoda kobieta urodzona w rodzinie szlacheckiej, która pamięta swoje poprzednie życie jako uczennica liceum. Została reinkarnowana jako Villainess w grze otome o nazwie Fortune Lover. W nowym świecie czekało na nią wygnanie lub śmierć. Udało jej się jednak uniknąć tych konsekwencji i jakimś cudem dotrwała do ferii wiosennych.

Los chciał, że Catarina i jej adoptowany brat, Keith, mieli wejść na pokład najnowocześniejszego luksusowego liniowca o nazwie Vinculum podczas jego dziewiczego rejsu w czasie ich nieobecności w Akademii. Po wejściu na pokład zdała sobie sprawę, że jej przyjaciele również biorą udział w tym, co miało być luksusową podróżą morską.Sytuacja szybko się zmieniła, gdy zostali zaatakowani przez piratów, którzy przejęli Vinculum i przetrzymywali wszystkich pasażerów jako zakładników.

Ten obrót wydarzeń wydawał się Catarinie znajomy i zaczęła sobie przypominać, że była to fabuła książki Fortune Lover.

Czy to może oznaczać, że żyje w zmartwychwstaniu zapuszkowanego zakończenia zagłady? Czy Catarina i jej przyjaciele będą w stanie bezpiecznie wrócić do Sorcier?

Cechy:

  • Niezbadane wody przed nami! - Nowa flaga zagłady wzniosła się w tej zupełnie nowej historii osadzonej w uniwersum My Next Life as a Villainess! Ta oryginalna opowieść może spodobać się zarówno długoletnim fanom, jak i nowicjuszom
  • Łobuzy, łajdacy, złoczyńcy i złodzieje - Catarina nie jest jedyną osobą, która zdecydowała się na rejs statkiem Vinculum. Oto cała załoga My Next Life as a Villainess. W jej skład wchodzi 6 romantycznych towarzyszy, w tym 2 zupełnie nowe postacie!
  • Podróż w głąb wspomnień - W miarę postępów w fabule i spełniania określonych warunków odblokujesz specjalne scenariusze wspomnień. Odcinki te rozgrywają się z perspektywy innych postaci w historii. Przeżyj wydarzenia, takie jak wspomnienia z dzieciństwa i opowieści z życia akademickiego!
  • Zamykamy włazy! - Podczas swojej podróży czasami będziesz musiał stawić czoła dwóm ścieżkom. Czas na spotkanie strategiczne! Kogo lepiej zapytać o radę niż... no cóż, samego siebie! Jak widać w light novel i anime, Catarina spogląda w głąb siebie, aby wziąć udział w spotkaniu z pięcioma wersjami siebie - prowadzonymi przez przewodniczącą Catarinę - aby zdecydować, którą drogą podążyć

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "My Next Life as a Villainess All Routes Lead to Doom! Pirates of the Disturbance" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.