CENA: 129,90
104
90
Oszczędzasz 25,00
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Numskull Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5056280416982
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Ministry of Broadcast Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Kraj podzielony przez Mur. Aby go przekroczyć i dotrzeć do swojej rodziny, musisz konkurować - i wygrać - reality show nadawany przez reżim. Ministry of Broadcast to oparta na narracji, jednoosobowa platformówka filmowa, która łączy Orwell z 1984 roku z nowoczesną telewizją reality. Roi się od mrocznego humoru, sarkastycznych dowcipów i absurdu systemu.Pozornie zbudowany z dnia na dzień, Mur podzielił zarówno kraj na dwoje, jak i mężczyznę z jego rodziny. Aby zobaczyć je ponownie, nasz rudowłosy bohater postanowił zostać uczestnikiem „The Wall Show”, programu telewizyjnego zorganizowanego przez reżim, który umożliwia konkurentom ucieczkę do wolności po drugiej stronie. Jednak w miarę jak przechodzi przez obóz, nasz zawodnik wkrótce orientuje się dokładnie, jak działają reżim i program. Obietnica wolności nie jest dokładnie taka, jak się wydaje.

FUNKCJE

  • Kinowa platformówka: biegaj, skacz, rozbijaj się i wspinaj się po każdej Arenie, gdy rozwija się narracja wokół ciebie. Znaczna część historii jest ujawniana dzięki płynnie zintegrowanym sekwencjom animacji w środowisku lub od NPC-ów mruczących fragmenty dialogu podczas nurkowania i unikania ich.
  • Środowiskowy interfejs użytkownika: Zamiast ekranu zaśmieconego nakładanymi wskaźnikami, słupkami HP i minimapami, wszelkie informacje, których potrzebuje gracz, są uwzględniane w środowisku. Wskazówki i wskazówki są powiązane ze sztuką gry, subtelne i specyficzne, gracze będą potrzebować bystrego oka, jeśli chcą przetrwać na każdej arenie bez złamania nóg.
  • Układanie puzzli: Użyj sprytu, a czasem odrobiny bezwzględności, aby przejść przez Arenas. Będziesz musiał wchodzić w interakcje z samym środowiskiem, aby rozwiązać większość zagadek: użyj pędu bohatera do poruszania platformami, od czasu do czasu przesuwaj dźwignię, a czasem może być konieczne poświęcenie 8
  • NPC lub dwóch, aby przekroczyć szczególnie kolczasty dół. Historia i osobowość: Mnóstwo niesamowitego humoru, sarkazm klasy A i psotne psoty, wszystko idealnie wyważone z mrocznymi, ciężkimi motywami prezentowanymi w tym dystopijnym świecie.

Zobacz także

Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ministry of Broadcast" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.