219
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
Arc System Works
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
8809560333625

Dave The Diver Anniversary Edition (import) + Bonusy! Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nurkowanie w dzień! Obsługuj nocą! Najlepsze doświadczenie w nurkowaniu, harpunowaniu, poszukiwaniu przygód i zarządzaniu restauracją sushi, jakiego kiedykolwiek doświadczysz.DAVE THE DIVER to przygodowa gra RPG dla jednego gracza, w której eksplorujesz głębiny morskie i łowisz ryby w ciągu dnia, a w nocy zarządzasz restauracją sushi. Dołącz do Dave'a i jego dziwacznych przyjaciół, którzy starają się odkryć sekrety tajemniczej Błękitnej Dziury.

Cechy:

  • Przygodówka, RPG, hybryda zarządzania - odkrywaj i odkrywaj tajemnice w głębinach Blue Hole w ciągu dnia i prowadź odnoszącą sukcesy egzotyczną restaurację sushi w nocy. Łatwo wciągnąć się w satysfakcjonującą rozgrywkę!
  • Casualowa walka i zbieractwo z elementami rogue-like - Zanurz się w ciągle zmieniającej się Błękitnej Dziurze i użyj harpuna i innych broni, aby złapać ryby i różne stworzenia. Ulepszaj i wykuwaj sprzęt za pomocą zebranych zasobów i zysków z restauracji sushi, aby przygotować się na niebezpieczeństwa czyhające w nieznanym. Brak tlenu oznacza pozostawienie zebranych przedmiotów i ryb!
  • Ekscentryczne postacie z lekką narracją - dziwaczne, ale sympatyczne postacie i historia pełna żartów, spoofów i innych humorystycznych scen zapewniają przystępną i przyjemną rozgrywkę
  • Piękne środowisko morskie z atrakcyjną grafiką 2D/3D - Połączenie grafiki pikselowej i 3D zapewnia oszałamiający styl graficzny, który prezentuje zapierającą dech w piersiach podwodną scenerię. Ta oceaniczna przygoda rozgrywa się w prawdziwym morskim środowisku Blue Hole wypełnionym ponad 200 rodzajami morskich stworzeń.
  • Bogata zawartość dodatkowa uzupełniająca główną pętlę rozgrywki - Minigry, zadania poboczne i liczne wątki fabularne zapewniają wiele godzin rozrywki i urozmaiconej rozgrywki.

Zobacz także

Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Dave The Diver Anniversary Edition (import) + Bonusy!" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.