<
289
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Acquire
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4570005940633
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Akiba’s Trip Hellbound & Debriefed 10th Anniversary Limited Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość pudełka:
  • Gra na Switcha: Akiba's Trip: Hellbound & Debriefed
  • 40-stronicowa książka wizualna
  • Przedruk 132-stronicowego przewodnika po grze bez marki
  • Ścieżka dźwiękowa CD x 2

Przyjechałeś do Akihabary z tego samego powodu, co każdy: aby celebrować swoją miłość do anime, mangi, cosplayu, technologii i wszystkich społeczności wokół nich. Twój przyjaciel również. I wtedy zniknął.

Znalazłeś go w zaułku, nieprzytomnego i krwawiącego. Jego napastnik, złowroga postać wyjęta prosto z horroru, przyszedł po ciebie, powalając cię na ziemię z nieludzką siłą. A gdy leżałeś umierający, tajemnicza młoda kobieta uklękła obok ciebie, przygryzła wargę i zaoferowała ci swoją krew...Teraz jesteś jednym z nich, Duszą Cienia. Masz super siłę, wytrzymałość na wiele dni - i śmiertelną słabość do światła słonecznego. Po jednej stronie masz NIRO, tajną agencję zajmującą się polowaniem na paranormalne zagrożenia w całej Japonii. Z drugiej - rodzina Dusz Cienia, w tym zabójca, który cię zaatakował, jego zbuntowana siostra i wystarczająco dużo kłótliwych krewnych, by zepsuć wakacje.

W samym środku tego wszystkiego znajduje się miasto, które kochasz. Twoi przyjaciele, samozwańczy "Bojownicy o Wolność Akiby", lubią odgrywać rolę strażników pokoju w mieście, ale nie są w żaden sposób gotowi na to, co nadejdzie później. Od ciebie zależy, czy opanujesz swoją moc, dowiesz się wszystkiego, co możesz, będziesz poruszać się w ukrytym świecie nadprzyrodzonej polityki i ostatecznie wybierzesz stronę - zanim wybuchnie wojna, która rozniesie miasto na strzępy.

AKIBA'S TRIP: Hellbound & Debriefed jest prequelem gry AKIBA'S TRIP: Undead & Undressed, hitu, który wprowadził zachodnią publiczność do mrocznego podziemia czającego się w cieniu raju kultury "otaku" w dzielnicy Akihabara w Tokio. Wydana w Japonii jako AKIBA'S TRIP Plus, gracze eksplorują bogatą scenerię opartą na słynnej dzielnicy "Akiba" z 2011 roku, polując na wampirycznych przeciwników i zdzierając z siebie ubrania, aby wystawić je na działanie promieni słonecznych. Gra została przerobiona tak, aby dostosować ją do współczesnych standardów graficznych HD, zachowując przy tym urok oryginalnego klasyka, który zapoczątkował kultową serię hitów.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Akiba’s Trip Hellbound & Debriefed 10th Anniversary Limited Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.