Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 279,90
279
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Devolver Digital
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ULT8975434
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Return to Monkey Island (import) Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Return to Monkey Island to niespodziewany, ekscytujący powrót twórcy serii Rona Gilberta, który kontynuuje historię legendarnych gier przygodowych The Secret of Monkey Island i Monkey Island 2: LeChuck's Revenge stworzonych we współpracy z Lucasfilm Games.

Minęło wiele lat, odkąd Guybrush Threepwood po raz ostatni stanął do walki ze swoim nemezis, piratem zombie LeChuckiem. Jego prawdziwa miłość, Elaine Marley, odwróciła się od rządzenia, a sam Guybrush jest niespełniony, ponieważ nigdy nie odnalazł Sekretu Małpiej Wyspy. Młodzi przywódcy piratów pod wodzą kapitana Madisona odsunęli od władzy starą gwardię, Melee Island zmieniło się na gorsze, a słynny biznesmen Stan został uwięziony za "przestępstwa marketingowe".Porozmawiaj ze starymi przyjaciółmi i nowymi twarzami na znajomych wyspach pod nowym, niebezpiecznym przywództwem. Następnie wypłyń na pełne morze i odkrywaj nowe i nieznane, próbując wydostać się z trudnych sytuacji. Sprytne łamigłówki, dziwaczne sytuacje i niszczycielskie riposty to wszystko, co dzieli Guybrusha od chwały.

Powrót do gry Point & Click Swashbuckling: Przenosząc klasyczną rozgrywkę point-and-click do współczesności, nieustraszeni piraci będą rozwiązywać zagadki i eksplorować wyspy dzięki sprytnej ewolucji klasycznego sterowania w grach przygodowych. Interakcje kontekstowe, reaktywne drzewa dialogowe i łatwy w użyciu system ekwipunku sprawiają, że piratowanie jest dziecinnie proste.

Wyrusz na Archipelago Adventures: Poruszaj się po niekiedy przyjaznej wyspie Melee, znajomym miejscu, które znajduje się pod nowym zarządem przywódców, którzy uciszyli starych przyjaciół i nowe twarze. Zapuść się w nieznane krainy, takie jak trafnie nazwana Wyspa Terroru i mrożące krew w żyłach placówki Brrr Muda, aby zdobyć zarówno sojuszników, jak i wrogów.

Stworzona przez legendarną ekipę: Nowy rozdział w serii Monkey Island oznacza powrót twórcy kultowej serii Rona Gilberta, do którego dołączyli współscenarzysta gry Dave Grossman, dyrektor artystyczny Rex Crowle (Knights & Bikes, Tearaway) oraz kompozytorzy Peter McConnell, Michael Land i Clint Bajakian (Monkey Island, Monkey Island 2: LeChuck's Revenge).

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Return to Monkey Island (import)" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.