129
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 29/10/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264376773
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 16 lat
:

The Last Stand Aftermath Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Początek końca

Najgorszym dniem w twoim życiu nie był ten, kiedy zostałeś zarażony. To było potem, gdy musiałeś opuścić swoich przyjaciół i rodzinę, aby po raz ostatni stanąć wśród nieumarłych. Taki jest los dotkniętych chorobą. Mając przed sobą obietnicę śmierci, jesteś zdeterminowany, by uczynić swój ostatni bastion jednym z rekordowych: zabezpieczyć więcej zapasów i zniszczyć więcej nieumarłych niż ktokolwiek wcześniej.Ludzie są delikatni, rzadko kiedy udaje im się przetrwać długo wśród hord w pojedynkę. Na szczęście ta infekcja sprawia, że stajesz się kimś innym, kimś więcej. W miarę jak twoje człowieczeństwo będzie słabnąć, a choroba przybierze na sile, odkryjesz nowe ograniczenia i zdolności, o których nie wiedziałeś, że są zakopane głęboko w twoim DNA. Wykorzystaj swoje nowo odkryte umiejętności do poszukiwania broni i lekarstw lub materiałów, które możesz wykorzystać do ich produkcji.

Cechy gry:

  • Walcz z infekcją - W miarę jak infekcja mutuje twoje ciało, odkryj nowe i nieoczekiwane zdolności, które pozwolą ci spustoszyć hordy nieumarłych, zanim cię przytłoczą.
  • Eksploracja i rzemiosło - Przemierzaj stale zmieniający się krajobraz miasta, aby znaleźć materiały do produkcji nowych narzędzi, broni i lekarstw. Jeśli będziesz miał szczęście, znajdziesz lekarstwa, które pozwolą ci wędrować dłużej
  • Pętla Roguelike - Śmierć jest zapewniona, ale na tym historia się nie kończy. Wyrusz w podróż jako nowo zarażony ocalały, raz po raz, i tak w kółko, aż wszyscy staną do ostatecznej walki.

Zobacz także

Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Last Stand Aftermath" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.