139
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka 5-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 5-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
505 Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8023171045849
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Ghostrunner Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Witamy w przyszłości. Ona cię zabije.Ghostrunner to hardkorowa gra FPP pełna błyskawicznej akcji, osadzona w ponurej, cyberpunkowej megastrukturze. Wspinaj się na Dharma Tower, ostatnie schronienie ludzkości po kończącym świat kataklizmie. Przedostań się z dołu na górę, zmierz się z despotycznym Keymasterem i dokonaj zemsty.

Cechy:
  • Ulice tego wypełnionego wieżowcami miasta są pełne przemocy. Mara Klucznik rządzi żelazną ręką, nie zważając na ludzkie życie.
  • Gdy zasoby maleją, silni żerują na słabych, a chaos grozi pochłonięciem tego, co jeszcze pozostało z porządku. Nadchodzi decydująca, ostatnia bitwa. Ostatnia próba naprawienia sytuacji, zanim ludzkość znajdzie się na krawędzi zagłady.
  • Jako najbardziej zaawansowany wojownik na ostrza, jakiego kiedykolwiek stworzono, zawsze masz przewagę liczebną, ale nigdy nie jesteś zdeklasowany. Poszatkuj wrogów monomolekularną kataną, unikaj pocisków dzięki nadludzkiemu refleksowi i stosuj różne specjalistyczne techniki, aby zwyciężyć.
  • Mechanika "one-hit one-kill" sprawia, że walka jest szybka i intensywna. Wykorzystaj swoją doskonałą mobilność (i częste punkty kontrolne!), aby bez obaw zaangażować się w niekończący się taniec ze śmiercią.
  • Ghostrunner oferuje wyjątkowe doświadczenie dla pojedynczego gracza: szybkie, brutalne walki i oryginalną scenerię, która łączy science fiction z postapokaliptycznymi motywami. Opowiada historię świata, który już się skończył, i jego mieszkańców, którzy walczą o przetrwanie.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowa cena
tylko do 27.11!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ghostrunner" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.