<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 84,90
84
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
POWER A
Kod:
0617885019982

PowerA MOGA Uchwyt dla graczy do urządzeń mobilnych Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Graj po swojemu – gdziekolwiek!

Specjalnie zaprojektowany uchwyt dostosowany do Twojego stylu gry z możliwością regulacji kąta przechylenia. Zamocuj telefon na swoim padzie, ustaw optymalne dla Ciebie położenie i zdobądź przewagę w rozgrywce już dziś.

Graj po swojemu – gdziekolwiek i kiedykolwiek dzięki temu profesjonalnie zaprojektowanemu uchwytowi na telefon, który został opracowany we współpracy z Xbox Design Studio. Wybieraj spośród setek gier, które są zgodne z bezprzewodowymi kontrolerami Xbox obsługującymi technologię Bluetooth. Dwa punkty zgięcia z blokadą pomagają zmniejszyć zmęczenie podczas długich sesji grania. Ustawienie telefonu równo nad środkiem ciężkości kontrolera zapewnia ergonomię i stabilność. Wysuwane ramię zabezpiecza i chroni telefon za pomocą gumowanych uchwytów i podkładki, która pasuje do urządzeń o szerokości do 3,12 cala. Podczas grania w podróży uchwyt można łatwo rozstawić i spakować do torby lub kieszeni.

Cechy produktu:
  • Uchwyt do gier mobilnych przeznaczony do bezprzewodowych kontrolerów Xbox obsługujących technologię Bluetooth
  • Dwa punkty zgięcia umożliwiają ergonomiczne umieszczenie telefonu
  • Pewne trzymanie i ochrona telefonu, dzięki gumowanym podkładkom
  • Wykonane z wysokiej jakości materiałów do gier mobilnych i Xbox Game Streaming
  • Pasuje do większości telefonów komórkowych: maksymalna szerokość 3,12 cala
  • Składany dla łatwego transportu podczas grania w podróży
  • Uchwyt przeznaczony do oryginalnego pada Xbox One.

Ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodę
Xbox Design Studio we współpracy z PowerA opracowało uchwyt zoptymalizowany pod kątem równowagi i komfortu. Po ustawieniu telefonu w jednej linii z środkiem ciężkości kontrolera, uzyskamy optymalną ergonomię, co wpływa na zmniejszenie zmęczenia i jakość rozgrywki.

Podwójne blokowane punkty zgięcia
Innowacyjny projekt tego uchwytu zawiera dwa pokrętła, z których każde umożliwia wychylenie do 220 °. Zapewnia to elastyczność w tworzeniu ergonomicznych kątów widzenia. Każde pokrętło blokuje żądaną pozycję na miejscu, więc jesteś gotowy do gry w dowolnym miejscu.

Chwyć i zabezpiecz swój telefon
Uchwyt do telefonu zawiera gumowane podkładki i spód, które chronią telefon i zapobiegają ślizganiu się podczas użytkowania. Uchwyt z łatwością rozszerza się, aby pasował do telefonów o szerokości do 79 mm (3,12 cala).

Jakość PowerA.
W PowerA nasze produkty są projektowane przez zapalonych graczy. Nasz zespół ma ponad dwie dekady doświadczenia w projektowaniu gier na wszystkich platformach. Zdziwisz się funkcjami, elastycznością i jakością tego uchwytu do gier. Objęte dwuletnią ograniczoną gwarancją.

Oficjalny produkt licencjonowany
Ten uchwyt do gier MOGA jest oficjalnie licencjonowany dla konsoli Xbox. Kupując akcesoria Xbox, zawsze szukaj tego logo, aby mieć pewność, że produkt spełnia standardy jakości i bezpieczeństwa firmy Microsoft oraz przeszedł rygorystyczną weryfikację i kontrolę jakości. Produkty bez tego logo mogą nie działać z konsolą Xbox One lub mogą mieć problemy ze zgodnością z niektórymi grami.

UWAGA! Produkt współpracuje tylko z padami Xbox One. Nie działa z padami od konsoli Xbox Series.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PowerA MOGA Uchwyt dla graczy do urządzeń mobilnych" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.