CENA: 119,00
59
90
Oszczędzasz 59,10
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Microsoft
Kod:
885370904758

Tuner Telewizji do Xbox One Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dzięki tunerowi TV cyfrowej dla Xbox One możesz oglądać ulubione kanały. Zatrzymuj odtwarzanie, przewijaj do przodu i wstawiaj okno telewizji obok okna gry. Dzięki przewodnikowi OneGuide najciekawsze kanały, gry, aplikacje z dziedziny rozrywki i filmy są zawsze pod ręką. Teraz podczas gry możesz nawet streamować telewizję na żywo na tablet lub telefon. Wystarczy podłączyć antenę telewizji cyfrowej do gniazda koncentrycznego


  • Oglądaj telewizję w jakości HD na Xbox One – dzięki tunerowi TV cyfrowej dla Xbox One możesz oglądać niekodowane kanały telewizyjne zgodne ze standardami DVB-T, DVB-T2 i DVB-C bez konieczności zmiany wejścia telewizora.
  • Odtwarzanie telewizji w trybie Snap – tryb Snap umożliwia oglądanie telewizji w małym bocznym oknie, i pozwala korzystać z reszty ekranu do gry, komunikacji za pomocą Skype lub korzystania z innych aplikacji.
  • Wstrzymaj program na żywo – teraz możesz wstrzymać transmisję ulubionego programu, kiedy tylko masz ochotę zrobić sobie przerwę.
  • Lista programów TV w przewodniku OneGuide – pełna lista dostępnych programów telewizyjnych jest dostępna w przewodniku OneGuide.
  • Ulubione kanały w przewodniku OneGuide – stwórz własną listę ulubionych kanałów w przewodniku OneGuide i decyduj o tym, co chcesz oglądać.
  • Głosowe strojenie kanałów – dzięki przewodnikowi OneGuide możesz błyskawicznie włączać ulubione kanały TV, mówiąc na głos ich nazwy.
  • Przewodnik OneGuide w aplikacji SmartGlass – teraz masz pełen dostęp do przewodnika OneGuide w aplikacji SmartGlass, która umożliwia strojenie kanałów na telewizorze.
  • Telewizja na żądanie – w przewodniku OneGuide znajduje się informacja, które programy są dostępne na żądanie w aplikacjach wideo.
  • Stream Live TV: przesyłaj telewizję bezprzewodowo na inne urządzenia w domu za pomocą aplikacji Xbox na urządzeniach z systemem Windows 10 lub Xbox One SmartGlass na Windows, Windows Phone, iOS lub Android, Jest to możliwe, nawet kiedy na Xbox One trwa rozgrywka.

Zobacz także

Zobacz konsole MS nowej generacji!
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Modele Gundam
Zobacz wszystkie zestawy
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Tuner Telewizji do Xbox One" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.