<
129
90
Wysyłka od 12,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Krome Studios
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060760883904
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Ty the Tasmanian Tiger HD Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dzień dobry, kolego! Czasami wszystko może być trochę zagmatwane, więc pozwól, że przypomnę ci, co się dzieje... Jesteś TY, ostatni z tygrysów tasmańskich. Wychowany przez rodzinę Bilbii, możesz tylko mgliście przypomnieć sobie swoich prawdziwych rodziców. Zawsze myślałeś, że wszystkie inne Tygrysy Tasmańskie zginęły dawno temu.

Ale wtedy znalazł cię Bunyip Elder i powiedział, że twoja rodzina żyje, ale jest uwięziona we śnie. Teraz wstrzymaj konie... nie denerwuj się... widzisz, że nie utknęli tam na zawsze, jeśli masz ochotę na odrobinę przygody!Widzisz, głęboko w Outbacku, znajduje się taki świecący portal, który jest drzwiami do Śnienia. Wokół tego portalu znajdują się rzeźbienia w skale, gdzie kiedyś leżało pięć starożytnych mistycznych Talizmanów. Teraz wszystko co musisz zrobić to znaleźć te pięć Talizmanów, umieścić je w rzeźbieniach, a portal do Śnienia się otworzy!

Teraz, zanim uciekniesz jak żaba w skarpecie, jest tylko jeden MAŁY problem. Widzicie, że istnieje ten zły sarkofag - Szef Cass - który również chce zdobyć Talizmany. Tak. TEGO Bossa Cassa. Ten, który uwięził twoją rodzinę we Śnie i kazał radzie szkoły usunąć wszystkie mięsne placki ze sklepików. A jeśli nie myślałeś, że to uczyniło go wystarczająco megalomanii, on jest również uwięziony całą masę Bilby kolegów w klatkach na całym outback... coś o zaległych książek bibliotecznych... W każdym razie, jeśli chcesz otworzyć portal, musisz pokonać jego i jego popleczników, aby zdobyć Talizmany!

Nie martw się jednak, nie będziesz sam! Będziesz miał grupę przyjaciół, którzy pomogą Ci po drodze, w tym mnie - Twojego starego kumpla, Mauriego. A teraz przejdźmy do konkretów, znajdźmy te Talizmany i uratujmy twoją rodzinę!

Cechy:

  • Zbadaj 17 poziomów australijskiego Outbacku w ich oldschoolowej platformówkowej chwale 3D
  • 13 różnych boomerangów, w tym Frostyrang, Flamerang i potężny Doomerang
  • Ulepszona grafika, w tym zaktualizowane cienie, odbicia, rozdzielczość HD i 60 klatek na sekundę
  • Nowy tryb gry o nazwie "Hardcore Mode".
  • Nowe skórki postaci TY
  • Reżyserskie cięcie dźwięku

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ty the Tasmanian Tiger HD" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.