159
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sega
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055277038503
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:

Sonic Colours Ultimate Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Dołącz do Sonica w szybkiej przygodzie życia! Zły Dr Eggman zbudował gigantyczny międzygwiezdny park rozrywki pełen niesamowitych przejażdżek i kolorowych atrakcji - ale zasila go schwytana rasa obcych zwana "Wisps".Użyj błyskawicznej szybkości Sonica, aby uwolnić Wispsów i poznać sekrety ich niesamowitych mocy podczas odkrywania sześciu unikalnych kolorowych światów, z których każdy jest pełen niebezpiecznych wrogów i przeszkód do pokonania. Teraz z oszałamiającą, ulepszoną grafiką, dodatkowymi funkcjami, nowym trybem gry i ulepszoną rozgrywką - to Ultimate Sonic Colors. Sonic będzie testowany w tej ekscytującej podróży, aby uwolnić Wisps - ale z ich pomocą, a twój, to test będzie on zdać z kolorami latających!

Cechy:
  • SZYBKOŚĆ SONICA I AKCJA NON-STOP - Przyspiesz do adrenaliny super prędkości, zoom przez trudnych światów i manewrować przez niebezpieczne przeszkody. Wyznaczaj czas swoich ataków, aby naładować Boost i osiągnąć prędkość Super Sonica.
  • INTERSTELLAR AMUSEMENT PARK - Poznaj i przygody przez wciągające środowisk, takich jak Sweet Mountain wypełnione rozkosznych słodyczy lub Aquarium Park wypełnione życia morskiego i niezliczone baseny - wszystko skupione wokół tajemniczego astro-rozrywki park
  • WISP POWER-UPS - przekształć Sonica, okiełznając wspaniałą obcą moc Wisps, aby pokonać wrogów i odkryć tajemnice międzygwiezdnego parku rozrywki. Przechodź przez obiekty stałe i odkrywaj alternatywne ścieżki za pomocą nowego Jadeitowego Wispa.
  • LEPSZA NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ - Dostępna na wszystkich platformach i teraz bardziej kolorowa niż kiedykolwiek z ulepszoną grafiką i wizualizacjami.
  • TRYB "RIVAL RUSH" - Wystaw swoje umiejętności na próbę i idź łeb w łeb z Metal Soniciem. Wyprzedź Metal Sonica, aby odblokować nagrody!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Sonic Colours Ultimate" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.