Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
BigBen
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3499550376173
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

TT Isle of Man Ride on the Edge 2 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
TT Isle of Man 2 to druga odsłona zapoczątkowanego w 2018 roku cyklu motocyklowych gier wyścigowych. Podobnie jak jej poprzedniczkę, oparto ją na licencji Isle of Man TT Race, czyli słynnej cyklicznej imprezy rozgrywanej na tytułowej Wyspie Man niemal nieprzerwanie od 1907 roku; ze względu na fakt, że na przestrzeni ponad stu lat śmierć poniosło tam kilkuset motocyklistów, jest ona uznawana za jedną z najniebezpieczniejszych na świecie. Produkcja została opracowana przez francuskie studio deweloperskie Kylotonn (znane również jako KT Racing), które ma w swoim portfolio między innymi takie pozycje, jak V-Rally 4, FlatOut 4: Total Insanity czy gry z serii WRC; jej wydaniem zajęła się natomiast firma Bigben Interactive.Filarem gry TT Isle of Man 2 są wyścigi rozgrywane na aktualnej wersji mierzącego niespełna sześćdziesiąt kilometrów toru Snaefell Mountain, który w całości przebiega na wyłączonych z ruchu drogach Wyspy Man. Poza tym w grze występują prawdziwi zawodnicy, którzy wzięli udział w zmaganiach sezonu 2019, a także ich zespoły. Oprócz tego w trakcie zabawy możemy zasiąść za kierownicami licencjonowanych motocykli.

W porównaniu z pierwszą częścią serii tytuł może się pochwalić nie tylko lepiej odzwierciedloną trasą wyścigu, lecz także znacznie udoskonalonym modelem jazdy.

Trójwymiarowa grafika gry TT Isle of Man 2 prezentuje poziom podobny do oprawy pierwszej odsłony cyklu. Motocykle oddano więc z dbałością o detale; podobać się może również szczegółowe otoczenie. Na uwagę zasługuje także warstwa audio, na czele z realistycznymi dźwiękami dwukołowych maszyn.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Baby Yoda
Figurki, pluszaki...
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "TT Isle of Man Ride on the Edge 2" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.