199
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
BigBen
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3499550376609
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Overpass Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Overpass to gra wyścigowa, w której kierując samochodem terenowym lub quadem, ścigamy się po bezdrożach charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami oraz trasach przygotowanych w taki sposób, by stanowić duże wyzwanie zarówno dla pojazdu, jak i kierowcy. Gra wykorzystuje realistycznie odwzorowaną fizykę pojazdów i realistyczny model jazdy, w przypadku którego jeden błąd może zadecydować o losach całej rozgrywki. Za stworzenie tej produkcji odpowiada studio Zordix Racing. Wydawcą jest francuska firma Bigben Interactive (znana m.in. z serii rajdowej WRC).Overpass to grą wyścigową, w której zadaniem gracza jest pokonywanie różnorakich rumowisk, stromych zboczy, mokradeł, a także specjalnie przygotowanych tras najeżonych pniami drzew. Czynimy to, siedząc za kierownicą odpowiednio dostosowanego pojazdu – samochodu terenowego typu buggy lub quada.

W produkcji znaleźć można kilkadziesiąt maszyn znanych producentów, takich jak Arctic Cat, Suzuki czy Yamaha. Tytuł stawia na realistyczny model jazdy i zaawansowany silnik fizyki, dzięki którym każdy wyścig staje się sporym wyzwaniem, a każdym pojazdem kieruje się nieco inaczej. W czasie zabawy konieczne jest nie tylko dbanie o prędkość, ale również zwracanie uwagi na uszkodzenia samochodu, a także sprytne planowanie drogi.

Do dyspozycji gracza oddano kilkadziesiąt odmiennych tras zlokalizowanych w sześciu miejscach. Ważnym aspektem produkcji Zordix Racing jest również dobieranie odpowiedniego pojazdu do danego wyzwania. Musimy brać pod uwagę takie kwestie jak przyspieszenie, układ podniesienia napędu czy dyferencjał. Każda z nich może zadecydować o naszym sukcesie lub porażce.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Overpass" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.