249
90
Wysyłka od 11,90 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
9120080074119
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Monster Jam Steel Titans Collectors Edition Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Monster Jam Steel Titans jest symulatorem, w którym otrzymujemy szansę pokierowania potężnym samochodem terenowym typu Monster Truck. Gra oferuje szereg trybów rozgrywki oraz zaawansowany model zniszczeń pojazdów. Produkcja należy do cyklu Monster Jam, zapoczątkowanego przez firmę Ubisoft w 2002 roku, wraz z Monster Jam Maximum Destruction. Od czasu premiery pierwszej części marka kilkukrotnie zmieniała właściciela. Za stworzenie najnowszej odsłony odpowiada deweloper Rainbow Studios (znany najlepiej ze stworzenia serii MX vs. ATV) i została ona wydana we współpracy z THQ Nordic.W Monster Jam Steel Titans akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Siedząc za kierownicą samochodu typu Monster Truck bierzemy udział w rywalizacji opartej o różnego rodzaju zasady – możemy się ścigać, wykonywać widowiskowe akrobacje (np. Moonwalk, pogo, obrót w tył, odcięcie mocy, zatrzymanie czy cyklon) a także zderzać z pojazdami kierowanymi przez AI.

Produkcja Rainbow Studios oferuje kilkadziesiąt samochodów do wyboru (m.in. Grave Digger, El Toro Loco oraz Max-D) kilkanaście różnych stadionów, a także trasy pod otwartym niebem, po których możemy poruszać się swobodnie, niszcząc przeróżne napotykane przeszkody i obiekty (a także swój samochód). Warto odnotować, że zaimplementowany w grze system fizyki cechuje się sporą dozą realizmu i dbałością o szczegóły (uszkodzeniu ulec może m.in. nadwozie czy panel karoserii).

Omawiany tytuł pozwala graczom także na rozwijanie umiejętności oraz trenowanie manewrów na specjalnym Uniwersytecie Monster Jam.

W Monster Jam Steel Titans możemy grać wyłącznie samotnie. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki, takich jak Head2Head, Freestyle, Waypoint czy Timed Destruction. W niektórych przypadkach naszym zadaniem jest dotarcie do celu w jak najszybszym czasie, zaś w innych chodzi o popisanie się jak najbardziej widowiskowymi akrobacjami lub zniszczenie samochodu.

Monster Jam Steel Titans ma bardzo atrakcyjną, trójwymiarową grafikę. Modele samochodów zostały przygotowane z dużą dbałością o szczegóły i wiernie oddają wygląd pojazdów znanych z prawdziwego świata. Świetne wrażenie robią także plansze i stadiony, po których możemy jeździć oraz realistyczny system oświetlenia.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Monster Jam Steel Titans Collectors Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.