109
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0758475165082
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Stranded Sails Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Survivalowo-rolnicza gra RPG z otwartym światem od studia rokapublish. Wcielamy się w rolę rozbitka, który wraz ze swoją załogą ma zadanie wydostać się z przeklętego archipelagu, na którym utknął po zatonięciu statku.Stranded Sails to gra z otwartym światem łącząca takie elementy jak survival, eksploracja, rozwiązywanie zagadek, zarządzanie farmą i walka z potworami. Inspiracją dla studia Lemonbom Entertainment były między innymi: The Legend Of Zelda, Harvest Moon czy Yonder: The Cloud Catcher.

Załoga statku rozbija się na wyspie należącej do tajemniczego archipelagu. Podczas incydentu kapitan statku zostaje ciężko ranny, a my (jako jego syn lub córka – możemy wybrać płeć kierowanej postaci) zmuszeni jesteśmy przejąć dowodzenie. Naszym zadaniem jest znaleźć sposób na zapewnienie wszystkim pożywienia i wydostanie się z archipelagu. Zwłaszcza że ten okazuje się być przeklęty.

Stranded Sails to gra z otwartym światem, w której mamy możliwość swobodnej eksploracji wysp należących do archipelagu. Wszystko po to, aby zdobyć surowce potrzebne do budowy nowego statku, który zabierze nas do domu. Nie jest to proces krótki, a nasza załoga musi mieć siłę, by się za to zabrać, więc na początku priorytetem jest zdobycie jedzenia dla wszystkich. Ilość pożywienia dostępnego na wyspie jest ograniczona, więc zmuszeni jesteśmy założyć własną farmę, na której uprawiamy różnorakie warzywa. Zadbanie o pełne żołądki członków załogi sprawia, że ta jest bardziej zadowolona i w czasie naszych wypraw eksploracyjnych zajmuje się naszą małą plantacją.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Stranded Sails" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.