Niedostępny
Ten produkt jest obecnie niedostępny i nie wiemy kiedy powróci do oferty.
Wydawca:
Good Shepherd
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc
:

John Wick Hex Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
John Wick Hex to gra strategiczna koncentrująca się na taktycznych turowych starciach. Projekt opracowało studio Bithell Games, mające na koncie takie tytuły, jak Thomas Was Alone, Subsurface Circular czy Volume.

Zgodnie z tytułem, gra bazuje na licencji popularnej serii filmów akcji. Produkcja przenosi nas do świata płatnych zabójców i obsadza w roli największej legendy spośród nich, czyli Johna Wicka.

Gra oferuje rozbudowaną warstwę fabularną. Głosu postaciom Winstona i Charona udzielili aktorzy Ian McShane oraz Lance Reddick, którzy wcielili się w nich na srebrnym ekranie.John Wick Hex odtwarza w turowej formie skomplikowane strzelaniny znane z filmowych odsłon marki. Gracz otrzymuje do dyspozycji bogaty wybór akcji i ataków, zarówno bronią palną, jak i wręcz, aby za ich pomocą planować choreografię starć.

Podczas zabawy kierujemy tylko jedną postacią, ale bogactwo akcji i uzbrojenia oraz duża interaktywność otoczenia sprawiają, że nie mamy szans na nudę. Wrogowie zawsze mają dużą przewagę liczebną, więc utrzymanie się przy życiu wymaga dużego sprytu.

John Wick Hex oferuje miłą dla oka trójwymiarową oprawę graficzną, zrealizowaną w mocno komiksowej stylistyce.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "John Wick Hex" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.