249
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030943124490
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Madden NFL 22 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zamów Madden NFL 22 w przedsprzedaży, a otrzymasz:**
 • Franchise: 20 Staff Points
 • Face Of The Franchise i The Yard: ogólna klasa zawodnika od poziomu 10.
 • Kapsuła wyposażenia Toma Brady’ego
 • Madden Ultimate Team
 • 1 z 32 gwiazd NFL do wyboru

W Madden NFL 22 dzień meczowy naprawdę ożywa. W trybie Franchise dodajemy zarządzanie personelem, rozbudowany silnik scenariuszy i cotygodniową strategię.Postępy awatara i klasa zawodnika są wspólne w Face of The Franchise i The Yard. Po raz pierwszy w Ultimate Team w połowie meczu możesz zmienić zdolności Superstar X-Factor.

Franchise
 • Zarządzanie personelem i drzewka talentów
 • Rozbudowany silnik scenariuszy
 • Cotygodniowa strategia
Ujednolicony system postępów
 • Postępy awatara wspólne w Face of The Franchise i The Yard
 • Nowe klasy zawodników
 • Zdobywaj reputację przez rozgrywkę, awansuj na kolejne poziomy
Ultimate Team
 • Zmieniaj zdolności Superstar X-Factor w połowie meczu
 • Łatwe zarządzanie zgraniem drużyny

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

FRANCHISE
Wygraj Super Bowl i zbuduj dynastię NFL jako zawodnik, trener lub właściciel klubu. Ogromny zestaw funkcji w zaprojektowanym na nowo trybie Franchise daje kontrolę nad dosłownie wszystkim. (Tak, łącznie z wygrywaniem Super Bowl). Możesz zatrudniać i zarządzać sztabem szkoleniowym, a następnie rozdawać punkty personelu (Staff Points), by rozwijać drzewka talentów wyspecjalizowanych trenerów. Decyduj o przebiegu treningów, kontruj mocne strony przeciwnika i zintegruj strategie z planami przeprowadzania akcji, tak by w dniu meczowym być gotowym na wszystko. Aha, i zapomnij o poprzednim sezonie. Rozbudowany silnik scenariuszy zagwarantuje, że ten sezon Franchise – i każdy następny – będzie inny. Wszystko jasne? Dobrze. To ruszaj zwyciężać.

FACE OF THE FRANCHISE
Stwórz awatar i rozegraj swój debiutancki sezon tak, jak chcesz, jako QB, WR, RB lub LB. Chcesz więcej możliwości personalizacji? Żaden problem. Nowy system klas i budowy zawodników pozwoli zmienić oceny, umiejętności, atrybuty i rodzaj sylwetki. Zdobywaj reputację przez rozgrywkę i awansuj na kolejne poziomy w poszczególnych klasach, aż osiągniesz maksimum pod każdym możliwym względem. Zostań pierwszym wyborem w drafcie i nadaj ton swojej karierze. Po przygotowaniu wszystkiego do rozpoczęcia pierwszego sezonu, na każdym kroku napotkasz spersonalizowane i nieoczekiwane wyzwania. I oczywiście nie jesteś w tym sam. Ci, którzy są najbliżej Ciebie – agent, trener i koordynatorzy – będą doradzać i cieszyć się Twoim sukcesem razem z Tobą. A dzięki nowemu ujednoliconemu systemowi postępów Twój awatar wraz ze wszystkimi postępami, nagrodami i sprzętem będzie wspólny dla trybów Face of the Franchise oraz The Yard. Dzięki temu możesz zawsze wyglądać modnie i nieustannie wygrywać.

THE YARD
Ciesz się dającą mnóstwo frajdy, społecznościową rozgrywką z wielkimi gwiazdami NFL w różnych miejscach na całym świecie z oszałamiającą prezentacją, postaciami i zespołami.

W Madden NFL 22 tryb The Yard wygląda zupełnie inaczej. Zostań najlepszym zawodnikiem świata w zaprojektowanej na nowo kampanii, w której odwiedzisz niesamowite miejsca na całym świecie. Zajrzyj do nowego, dynamicznego centrum wydarzeń Live i zdobywaj nagrody w nowym trybie rankingowym. Zrób to wszystko w wielkim stylu dzięki modnemu sprzętowi. Wszystkie postępy są w pełni zintegrowane ze zaktualizowanym awatarem i ujednoliconym systemem postępów.

SUPERSTAR KO
Zbuduj drużynę i pokonaj rywali w najszybszym trybie współpracy w Madden na zasadach eliminacji, z pięciominutowymi meczami, wyjątkowym stadionem i komentarzem, dynamicznymi zasadami oraz ikonami futbolu amerykańskiego.

W trybie Superstar KO w Madden NFL 22 po raz pierwszy zagoszczą zespoły i składy NFL. Rozgrywaj szybkie mecze w trybie kooperacji z eliminacją z dynamicznymi zasadami, wyjątkowymi stadionami oraz ikonami kultury futbolowej.

MADDEN ULTIMATE TEAM
Przygotuj się na nowy sezon świeżej i ciekawej zawartości Ultimate Team oraz budowania zespołu w duchu rywalizacji z innymi graczami. Zdobywaj karty MUT w wyzwaniach Ultimate Team i podejmuj strategiczne decyzje, by pogłębić swój skład. Zbuduj skład z aktualnymi gwiazdami NFL, legendami z galerii sław i nie tylko. Po raz pierwszy w historii Ultimate Team w przerwie meczu możesz zmieniać zdolności Superstar X-Factor i kontrować strategie przeciwnika.

Exhibition
Rywalizuj w pojedynkach online i offline z innymi graczami lub samotnie przeciwko SI. Możesz dowolnie zmieniać ustawienia meczów, w tym długość kwart, zasady, stadion czy stroje.

Więcej informacji o grze Madden NFL 22 znajdziesz pod adresem easports.com/madden-nfl.

OFERTA PRZEDSPRZEDAŻOWA EDYCJI STANDARDOWEJ CTA:
 • Franchise: 20 Staff Points
 • Face Of The Franchise i The Yard: ogólna klasa zawodnika od poziomu 10.
 • Kapsuła wyposażenia Toma Brady’ego
 • Madden Ultimate Team
 • 1 z 32 gwiazd NFL do wyboru

Oferta przedpremierowa – Madden NFL 22

Oferta przedpremierowa jest ważna do 20 sierpnia 2021 r. Skorzystaj z oferty przed 1 września 2022, by otrzymać 20 punktów personelu w trybie Classic Franchise, powiązane z trybem dla jednego gracza („punkty personelu”), 1 kapsułę personalizacyjną zawodnika z okładki, 1 elitarnego gwiazdora z NFL oraz możliwość odblokowania 10 poziomów klasy gracza „Generał” do awatara gracza w trybach Face of the Franchise oraz The Yard. Dotyczy wyłącznie nowych zakupów Madden NFL 22 na stronie origin.com lub we współpracujących sklepach internetowych. Całą zawartość można wykorzystać na jednym koncie EA. Przedmioty z kapsuły personalizacyjnej można wykorzystać w trybie The Yard; wszystkie przedmioty zawodników można wykorzystać w trybie Madden Ultimate Team („MUT”). Informacje dotyczące wcześniejszego dostępu i terminu odbioru w ramach zamówień przedpremierowych złożonych u sprzedawców detalicznych dostępne są u tych sprzedawców. W przypadku zamówień przedpremierowych wersji cyfrowej produkt zostanie udostępniony do pobrania 17 sierpnia 2021 r. Dostęp do dodatkowej zawartości może wymagać rejestracji przy użyciu jednorazowego kodu. Szczegółowe informacje dotyczące otrzymania kodu uzyskasz w sklepie, w którym produkt został kupiony. Dostęp do wszystkich elementów w trybach The Yard i Franchise zostanie przyznany po wykorzystaniu kodu (jeśli jest to wymagane) i zalogowaniu się przez użytkownika na jego konto EA po premierze gry; dostęp do przedmiotów MUT wymaga ponadto wejścia do sklepu MUT w grze. Oferta nie posiada wartości pieniężnej i nie może zostać zastąpiona inną ofertą, wymieniona ani sprzedana za gotówkę, towary, bądź usługi. Bez wyraźnej zgody EA oferta nie może być łączona z innymi ofertami ani kartami przedpłaconymi, które podlegają wymianie na określoną zawartość. Nabywca ponosi koszty podatku od sprzedaży. Oferta jest nieważna, jeśli stanowi tak prawo właściwe. Do gry wymagana jest akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com/pl). Obowiązują zasady Ochrony danych osobowych i plików cookie EA (privacy.ea.com/pl). Wyrażasz zgodę na przekazywanie danych osobowych zebranych za pośrednictwem usług EA do Stanów Zjednoczonych, jak wyjaśniono to szczegółowo w zasadach Ochrony danych osobowych i plików cookie. W celu uzyskania dostępu do funkcji sieciowych i zawartości przedpremierowej wymagane są połączenie z Internetem, konto EA oraz konto na stosownej platformie. Mogą obowiązywać różne ograniczenia wiekowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie o.ea.com/ea/child-access-pl oraz na koncie wybranej platformy. Obowiązkowe aktualizacje zawartości mogą być pobierane automatycznie, wymagać wolnego miejsca na dysku, wiązać się z opłatami za użycie łącza oraz wymagać dokonania dodatkowego zakupu w celu uzyskania dostępu. EA może zaprzestać udostępniania opcji online po powiadomieniu zamieszczonym z 30-dniowym wyprzedzeniem na stronie www.ea.com/pl-pl/service-updates. Oferta przedpremierowa jest niedostępna w Belgii.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Madden NFL 22" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.