209
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3665962003352
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Handball 21 Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Handball 21 jest kolejną odsłoną znanego cyklu gier sportowych poświęconych popularnej w Polsce dyscyplinie - piłce ręcznej. Produkcja powstała dzięki wysiłkom studia EKO Software, znanego także z cyklu survivalowych przygodówek akcji How to Survive. Wydawcą jest firma Nacon / Bigben Interactive.Handball 21 nie różni się bardzo mocno od poprzednich odsłon. Zabawa skupia się tutaj na rywalizacji sportowców na boisku, a nie aspektach powiązanych z rolą menadżera drużyny. W grze możemy znaleźć licencjonowane zespoły i aż 1600 zawodników znanych z prestiżowych europejskich lig piłki ręcznej (głównie pierwszych i czasem drugich – m.in. Lidl Starligue, Proligue, Liga Asobal, DKB Handball Bundesliga oraz 2. Handball Bundesliga).

Twórcy usprawnili niektóre aspekty rozgrywki – produkcja umożliwia graczom bardziej taktyczne podejście do spotkań. Poprawiono także sztuczną inteligencję rywali.

W Handball 21 możemy grać samotnie albo z innymi. Produkcja oferuje szereg wybór trybów rozgrywki – możemy rozegrać pojedynczy mecz, pełny sezon ligowy bądź zagrać w rozbudowany tryb kariery. Tryb wieloosobowy oferuje możliwość rywalizowania z innymi graczami za pośrednictwem Internetu lub lokalnie – na wspólnym ekranie.

Handball 21 posiada przyjemną, trójwymiarową oprawę graficzną. Grafika stara się przedstawić zmagania sportowców w realistyczny sposób – widać to zarówno w wyglądzie hal, w których toczą się spotkania, jak i modelach poszczególnych zawodników. Nie jest to czołówka branży (np. animacje momentami wypadają nieco sztywno), ale gra kompetentnie oddaje atmosferę meczu piłki nożnej, co w takiej produkcji jest najważniejsze.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Baby Yoda
Figurki, pluszaki...
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Handball 21" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.