Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 229,90
229
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3665962005714
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Blood Bowl 3 Brutal Edition Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Blood Bowl III Brutal Edition zawiera:
- Gra podstawowa
-Personalizację Czarnego Orka
- Personalizacja Szlachty Imperialnej
- Ekskluzywna cheerleaderka - Ekskluzywna piłka
- 1000 WarpstoneTO JEST... BLOOD BOWL! NAJBRUTALNIEJSZE WYDARZENIE SPORTOWE POWRACA W TRZECIEJ, NOKAUTUJĄCEJ EDYCJI W 2021 ROKU.

Załóż buty, załóż hełm, dopasuj ochraniacze na ramiona i płytę piersiową... i wsuń zaostrzony sztylet do pasa (to zasada) Blood Bowl 3 to gra wideo z gatunku fantasy football. Turowa gra strategiczna inspirowana futbolem amerykańskim w świecie fantasy Warhammer, gdzie elfy, ludzie, orkowie i inne stworzenia walczą o piłkę za pomocą szarż na ramiona, kopnięć, ciosów i broni o różnym stopniu śmiertelności (i legalności przez sędziego). Jako trener musisz wydawać polecenia swoim graczom: utrudniaj postępy przeciwnikom, ustawiając ich w swojej strefie ataku, powalaj tych, którzy stają ci na drodze, i przebij się do strefy końcowej przeciwnika, aby zdobyć przyłożenie! Wszystkie Twoje jednostki mogą zdobywać doświadczenie i otrzymywać bonusy do statystyk lub nowe umiejętności. Uważaj jednak: obrażenia są częste, zwłaszcza gdy sędzią jest goblin, który ma tendencję do pomijania większości form przemocy. Niektórzy gracze mogą nawet opuścić boisko kulejąc i bez życia, kładąc wczesny i ostateczny koniec swojej kariery.

Blood Bowl 3 jest wierną adaptacją gry planszowej Games Workshop, która w tym roku ma otrzymać nową edycję. W grze wykorzystane zostaną zasady nowej edycji, drużyny (w tym nowe Czarne Orki i Szlachta Imperialna), jednostki oraz związane z nimi umiejętności. Najlepsi stratedzy będą mieli oczywiście przewagę, ale czy to wystarczy? Wystarczy jeden niefortunny rzut kostką, by zmienić przebieg meczu. Zabawniejsza, bardziej krwawa i widowiskowa niż kiedykolwiek, gra Blood Bowl 3 będzie hitem zarówno dla fanów uniwersum, jak i graczy rywalizacyjnych. W momencie premiery gra będzie zawierać 12 wyścigów, każdy z własną areną i drużyną cheerleaderek, tryby kampanii i multiplayera oraz mnóstwo opcji personalizacji. Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Blood Bowl 3 Brutal Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.