CENA: 169,99
149
90
Oszczędzasz 20,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5055856419945
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

The Elder Scrolls Online Summerset Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Nowi gracze mogą wybrać Standard Edition (edycję standardową), która składa się z rozdziału The Elder Scrolls Online: Summerset i wersji podstawowej gry The Elder Scrolls Online.

Kolejne rozszerzenie fabularne do gry The Elder Scrolls Online, gry z gatunku MMO, której akcja umiejscowiona została w świecie przedstawionym w grach z serii The Elder Scrolls.Mowa tutaj o Summerset Isle, czyli ojczyźnie Altmerów. Twórcy dodatku przygotowali dla graczy kolejną dużą lokację, którą będzie można dowolnie eksplorować i poznawać jej własną opowieść. Oczywiście nie zabraknie ogromnej ilości questów oraz nowych bohaterów pobocznych.

Główne cechy:
  • Nowa strefa: Wyspa Summerset, niepowtarzalna i przepiękna kraina, jeszcze większa niż zeszłoroczne Vvardenfell z dodatku Morrowind.
  • Epicki wątek fabularny: Kontynuacja nagradzanej historii gry wieńczy daedryczny dramat, który rozpoczął się w rozszerzeniu Orsinium z roku 2015.
  • Zakon Psijiców: Po raz pierwszy w grze z serii Elder Scrolls, możesz dołączyć do tajemniczego zakonu Psijiców i odkryć ich tajną stolicę - Artaeum.
  • Nowa linia umiejętności: magia zakonu Psijiców.
  • Wytwarzanie biżuterii: można będzie tworzyć potężne wyposażenie dla bohaterów.
  • Nowe grupowe wyzwania PvE: Gracze mogą zebrać się w grupę i zmierzyć z wyzwaniami w Cloudrest (Przystani Obłoków), nową próbą dla 12 graczy, nowymi lochami i bossami, jak również gejzerami otchłani.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Elder Scrolls Online Summerset" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.