209
90
Wysyłka od 12,90 ZŁ
Premiera 22/10/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Bandai
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3391892016482
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

The Dark Pictures Anthology Triple Pack Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zawartość pudełka:

  • Gra Xbox: The Dark Pictures - Little Hope
  • Gra Xbox: The Dark Pictures - Człowiek z Medan
  • Gra Xbox: Mroczne obrazy - Dom z popiołów
  • 3 ekskluzywne szpilki kolekcjonerskie
  • Mapa świata z antologii The Dark Pictures
  • 4-płytowy Steelbook

The Dark Pictures - Man of Medan

Czeka cię kłopotliwa podróż! - Piątka przyjaciół wyrusza na wakacyjną wyprawę nurkową. Wraz z upływem dnia i nadciągającą burzą, ich wyprawa wkrótce zmieni się w coś o wiele bardziej złowrogiego i przerażającego!

The Dark Pictures - Little Hope

Porzuceni i osamotnieni czterej studenci wraz z nauczycielem zostają pozostawieni sami sobie w odizolowanym miasteczku, po tym jak ich autobus rozbija się podczas złej pogody. Uwięzieni przez tajemniczą mgłę w miasteczku Little Hope, desperacko szukają drogi ucieczki, podczas gdy wizje z przeszłości nawiedzają ich z ukrycia.

The Dark Pictures - House of Ashes

The Dark Pictures Anthology to seria samodzielnych, kinowych gier grozy, w których decyzje podejmowane w grze determinują historię, jaką otrzymasz. House of Ashes to trzecia gra z tej serii.Irak, 2003 rok. Gdy konflikt zbliża się ku końcowi, agentka CIA Rachel King dołącza do elitarnej jednostki wojskowej, która przeprowadza nalot na podejrzany podziemny obiekt z bronią chemiczną w cieniu gór Zagros. Po dotarciu na miejsce jednostka wpada w zasadzkę lokalnego patrolu dowodzonego przez sierżanta Salima Othmana. Podczas walki trzęsienie ziemi otwiera zapadliska w ziemi, wrzucając obie strony do ruin pogrzebanej sumeryjskiej świątyni. W ciemnościach pod Pustynią Arabską budzi się coś złego. Dzikość i niepowstrzymanie, gniazdo starożytnych i nieziemskich stworzeń ma nową ofiarę do upolowania. Przerażające odkrycia i niemożliwe decyzje stoją przed ocalałymi, którzy starają się poruszać w podziemiach i uciec przed przerażającym zagrożeniem. Czy każdy z nich postawi na pierwszym miejscu własne przetrwanie, czy też odłożą na bok swoje lęki i osobiste rywalizacje, by walczyć razem jako jedność?

Cechy:

  • ZEJDŹ DO MROCZNEGO ABYSS - Przemierzaj podziemny labirynt i uciekaj przed nieziemskimi stworzeniami, które znalazły nową ofiarę do upolowania.
  • WROGOWIE TWOICH WROGÓW - Czy na pierwszym miejscu postawisz własne przetrwanie, czy też odłożysz na bok swoje lęki i osobistą rywalizację, aby walczyć razem jako jedność?
  • NIE GRAJ SAM - graj online z przyjacielem lub maksymalnie 5 przyjaciółmi offline, dziel się swoją historią i współpracuj mądrze, aby ocalić swoją obsadę

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Dark Pictures Anthology Triple Pack" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.